اخبار لوازم خانگی

میله جوایز طراحی لوازم خانگی را درو کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت لوازم خانگی میله به دلیل طراحی پیچیده محصولات موفق به دریافت جایزه شد. ...

بهنام وحیدی | 5 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت لوازم خانگی میله به دلیل طراحی پیچیده محصولات موفق به دریافت جایزه شد.

این شرکت از ابتدای سال جاری 14 جایزه معتبر مانند هفت جایزه iF و هفت جایزه Red Dot به دست آورده است. پنج جایزه تنها به مجموعه جدید لوازم خانگی سری نسل جدید 7000 اختصاص داده شده که قرار است از  ماه مه عرضه شود.

لوازم آشپزخانه ArtLine و VitroLine میله به دلیل طراحی با کیفیت بالا جوایز  Red Dot و iF را از آن خود کرده و در  رنگ های گرافیت خاکستری، سفید درخشان و آبسیددین سیاه در دسترس قرار خواهد گرفت.

فر و قهوه سازهای CVA 7845 عضو جدید نسل 7000 بوده که لوله های خود را به صورت خودکارتمیز می کند و اسپری قهوه به صورت خودکار با ارتفاع فنجان و لیوان تنظیم می شود.

دستگاه CVA 7845 موفق به کسب جایزه iF از هیئت داوران شده است. همین امر در مورد مجموعه جدید از محصولات یخچال و فریزر MasterCool صدق می کند که فصل پاییز در اروپا عرضه می شود.

نوآوری، دوام، عملکرد، سازگار زیست محیطی معیاری هستند که هیئت داوران برای اعطای جایزه Red Dot در نظر می گیرند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟