اخبار لوازم خانگی

اهدای لوازم خانگی به ۴۰ هزار خانواده سیل زده توسط داوطلبان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر از اعطای بسته های لوازم خانگی شامل ۵ قلم ...

بهنام وحیدی | 5 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر از اعطای بسته های لوازم خانگی شامل ۵ قلم اصلی خانوارها به حدود ۴۰ هزار خانواده آسیب دیده در سیل اخیر خبر داد.

محمد نصیری رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر درخصوص اعطای بسته‌های لوازم خانگی به سیل زدگان کشور گفت: قرارگاه ستاد فرمان حضرت امام خمینی (ره) حدود ۱۱۰ هزار خانوار که در جریان سیل اخیر آسیب دیده و نیاز به لوازم خانگی دارند را شناسایی کرده و بر این اساس تقسیم کار میان دستگاه‌ها برای رسیدگی به این افراد انجام شده است.

نصیری افزود: به همین منظور و بر اساس اقدامات انجام شده، قرار است سازمان داوطلبان هلال احمر به حدود ۳۵ الی ۴۰ هزار از این خانوارها پک های لوازم خانگی اعطا کند. ستاد اجرایی فرمان حضرت امام نیز حدود تأمین لوازم خانگی حدود ۴۰ هزار از خانواده‌ها را بر عهده گرفته است.

وی درباره جرئیات این بسته‌ها نیز توضیح داد: بسته‌های لوازم خانگی که قرار است میان خانواده‌های سیل زده توزیع شود شامل ۵ قلم از جمله یک تخته فرش، گاز، تلویزیون، یخچال و پتو خواهد بود.

به گزارش مهر، رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر با بیان اینکه تمامی این اقلام از تولیدات داخلی تهیه خواهد شد، اظهار داشت: به منظور حمایت از تولیدکنندگان داخلی، تمامی از اقلام از تولیدات ملی خواهد بود و مناقصه تهیه این اقلام نیز میان شرکت‌های تولیدکننده داخلی برگزار شده است.

وی در خصوص دیگر برنامه‌های این سازمان طی یک ماه آینده نیز توضیح داد: جلب مشارکت بنگاه‌های اقتصادی، سازمان‌های رسمی و برگزاری گلریزان های استانی با هدف تمرکز بر جمع آوری ۴ هزار میلیارد ریال کمک‌های نقدی مردمی برای تأمین ۵ قلم لوازم خانگی خانوارهای سیل زده از جمله برنامه‌های پیش رو سازمان داوطلبان است.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟