اخبار لوازم خانگی

اهدا ۲۰۰ بسته لوازم خانگی به مناطق سیل‌زده ایران توسط شیعیان ترکمن عراق

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، چند نفر از نمایندگان پارلمان عراق و فرماندهان حشدالشعبی در دیدار با رئیس ستاد ...

بهنام وحیدی | 5 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، چند نفر از نمایندگان پارلمان عراق و فرماندهان حشدالشعبی در دیدار با رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، ۲۰۰ بسته لوازم خانگی به مناطق سیل‌زده ایران اهدا کردند.

به گزارش ستاد اجرایی فرمان امام، ظهر دیروز چند نفر از نمایندگان پارلمان عراق و فرماندهان حشدالشعبی ضمن دیدار با رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و قدردانی از حمایت همه جانبه نظام و مردم ایران در مبارزه با داعش، کمک‌های شیعیان کرکوک عراق برای مردم مناطق سیل‌زده ایران را اهدا کردند.

در این دیدار، محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ضمن بیان فعالیت‌ها و دستاوردهای ستاد اجرایی در مناطق محروم افزود: آمریکا تمام تلاش خود را برای ایجاد دشمنی فرضی بین ایران و عراق به کار بست اما عشق به اهل بیت و مشترکات فراوان دو ملت نه تنها باعث شکست این تلاش‌ها شد بلکه در میدان مبارزه با گروهک تروریستی داعش، وحدت و همکاری و ارتباط عمیق بین دو ملت دوچندان شد.

مخبر با قدردانی از همدردی مردم عراق با مردم ایران پس از وقوع سیل امسال، گفت: در اینگونه حوادث، وجود این دلسوزی و همدردی مایه وحدت بیش از پیش دو ملت است و می تواند عامل تهدید دشمن و تقویت دوستان باشد.

همچنین در این دیدار یکی از فرماندهان حشدالشعبی عراق با برشمردن تلاش‌های جمهوری اسلامی در پیروزی مردم عراق در مقابل جریان‌های تروریستی اظهار داشت: مردم عراق پس از ورود داعش دوست و دشمن واقعی خود را شناختند و اگر حمایت‌های مردم ایران، رهبر انقلاب اسلامی ایران و سردار قاسم سلیمانی نبود، عراق از چنگال تروریست‌ها خارج نمی‌شد.

وی با تاکید بر اینکه آرزوی ما دیدار با آیت الله خامنه‌ای است، افزود: کمک‌های بی دریغ مردم ایران به ما در طی این سال های سخت فراموش ناشدنی است و این کمک ناچیز هم صرفاً جهت ابراز همدردی و انجام وظیفه است.

بر اساس این گزارش، کمک اهدایی در قالب ۲۰۰ بسته لوازم خانگی ایرانی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) طی هفته‌های آتی در مناطق سیل‌زده توزیع می شود./ایرنا

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟