خانه هوشمند

عرضه لامپ هوشمند قادر به درک فرامین صوتی با قیمت 8 دلار

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، «وایز» نام تازه ترین لامپ هوشمند عرضه شده در بازار است که تنها ۸ دلار قیمت دارد و به ...

بهنام وحیدی | 5 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، «وایز» نام تازه ترین لامپ هوشمند عرضه شده در بازار است که تنها ۸ دلار قیمت دارد و به علت سازگاری با برنامه دستیار گوگل قادر به درک فرامین صوتی است.

از جمله مزایای این لامپ می‌توان به فرایند ساده و سریع استفاده، امکان تنظیم نور و رنگ و روشنایی، قیمت پایین و عرضه یک اپلیکیشن هوشمند و دارای کارآیی بالا اشاره کرد.

البته وایز با دستیار صوتی هوشمند الکسای آمازون نیز سازگاری دارد، اما نقص‌های فنی متعدد و اختلالاتی که در این زمینه وجود دارد، باعث می‌شود تا نتوان از قابلیت یادشده به خوبی استفاده کرد.

شرکت سازنده این لامپ که خود وایز نام دارد، قبلاً هم یک دوربین امنیتی خانگی به بازار فرستاده بود که تنها ۲۰ دلار قیمت داشت و این محصول هم با استقبال خوبی مواجه شده بود. دوربین یادشده با لامپ جدید سازگاری دارد و همگی از حسگرهایی مشابه بهره می‌گیرند.

لامپ هوشمند مذکور که با دریافت فرامین صوتی خاموش و روشن شده و نور خود را تنظیم می‌کند، قابلیت اتصال به شبکه‌های وای – فای خانگی را هم دارد و میزان نور آن ۸۰۰ لومنز است. همچنین امکان تغییر میزان نور این لامپ هم وجود دارد./مهر

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟