لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی سایر خبرها لوازم خانگی ایرانی

کشف لوازم خانگی احتکار شده در زنجان

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، 126 دستگاه لوازم خانگی شامل یخچال فریزر، ظرفشویی، لباسشویی و کولرگازی که در یک انبار احتکار شده بود توسط پلیس استان زنجان کشف و ضبط شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان روز دوشنبه در این خصوص گفت: پلیس زنجان در پی کسب خبری مبنی بر احتکار انواع لوازم خانگی توسط یک محتکر در انباری واقع در شهر زنجان، موفق به کشف و ضبط این لوازم خانگی شد.

سرهنگ ایرج خانی‌پور افزود: کارشناسان پلیس، ارزش ریالی این مقدار لوازم خانگی کشف و ضبط شده را که شامل ۹۷ دستگاه یخچال فریزر، ۱۳ دستگاه ماشین ظرفشویی، هشت دستگاه ماشین لباسشویی و هشت دستگاه کولر گازی بود را قریب هفت میلیارد ریال برآورد کردند.

وی اظهار داشت: پلیس زنجان پس از هماهنگی با مرجع قضائی و با همکاری اداره‌های کل تعزیرات و صنعت معدن و تجارت استان زنجان از این انبار کالا بازدید کرده و اقلام احتکار شده را کشف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: پلیس با کسانی که بخواهند در بازار اختلال ایجاد کرده و با احتکار مایحتاج مردم، قیمت را افزایش دهند مطابق با قانون و به صورت قاطعانه با این محتکران برخورد خواهد کرد./ایرنا

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

کشف لوازم خانگی قاچاق در مهران

بهنام وحیدی

کشف کالای قاچاق در کرمانشاه

بهنام وحیدی

لوازم خانگی ایرانی در بازار با برندهای خارجی عرضه می شوند

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه