اخبار لوازم خانگی سایر خبرها لوازم خانگی ایرانی

لوازم خانگی پارس در نمایشگاه ملزومات جهیزیه قزوین حضور دارد

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، نمایشگاه ملزومات جهیزیه و ازدواج از روز 14 مردادماه 98 در قزوین آغاز به کار کرد. این نمایشگاه تا 18 مردادماه هر روز از ساعت 16 الی 22 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قزوین ، سالن مینودر آماده پذیرایی از مردم خوب قزوین است. در این نمایشگاه شرکت لوازم خانگی پارس با ارائه محصولات خود شرایط ویژه خرید برای بازدیدکنندگان را فراهم کرده است.

در طول زمان برگزاری نمایشگاه، باشگاه مشتریان لوازم خانگی پارس نیز آماده ارائه خدمات به مشتریان پارس خواهد بود.

این نمایشگاه‌ توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین به مناسبت هفته ازدواج و به منظور تسهیل در امر ازدواج برگزار گردیده است .

غرفه شرکت لوازم خانگی پارس برای خریداران این نمایشگاه تخفیف هایی را نیز در نظر گرفته است که این شرایط تنها مختص همین نمایشگاه است.

بازدیدکنندگان از غرفه لوازم‌خانگی پارس می‌توانند از تخفیف نقدی و همچنین شرایط اقساطی خرید محصولات لوازم خانگی بهره‌مند شوند.حمل رایگان محصول به درب منازل از دیگر مزایایی است که باشگاه خریداران برای این نمایشگاه تدارک دیده است

فرماندار محترم قزوین جناب آقای شفیعی دومین روز نمایشگاه جهیزیه ایرانی مهمان غرفه پارس بودند.

ابتدا توضیحاتی در خصوص محصولات لوازم خاتگی شرکت کارخانجات پارس خدمت ایشان ارائه گردید.

در ادامه آقای نظیفی مدیر باشگاه مشتریان پارس در خصوص نحوه فروش وخدمات ارائه شده توسط باشگاه مشتریان پارس توضیحات مبسوطی ارائه کردند .

جناب آقای شفیعی فرماندار محترم قزوین ضمن ارج نهادن به حضور شرکت پارس در نمایشگاه جهیزیه ایرانی بر حمایت ویژه مسئولان استان از شرکت پارس که نگینی درخشان در صنعت استان قزوین محسوب می گردد تاکید فرمود و همچنین از خدمات ارائه شده و طرح های فروش ویژه نمایشگاه جویا شد که طرح فروش تخفیف ۷ درصدی و حمل رایگان برای ساکنین استان قزوین در طول برگزاری نمایشگاه جهیزیه ایرانی خدمت ایشان توضبح داده شد./عصر اقتصاد

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برگزاری نمایشگاه بهاره در 5 نقطه تهران/ عرضه کالا با تخفیف 20 درصدی

admin

گشایش نمایشگاه ملزومات جهیزیه و ازدواج در قزوین

بهنام وحیدی

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان مرکزی

admin

ارسال دیدگاه