اخبار لوازم خانگی سایر خبرها لوازم خانگی ایرانی

بیش از ۳۲ میلیارد تومان کالای قاچاق در تیر ماه ۹۸ کشف شد

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و بازرسان مستقر در سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان ها، ۳۲۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در تیرماه امسال کشف کرده اند.

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و بازرسان مستقر در سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان ها، ۳۲۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در تیرماه امسال کشف کرده اند.

بیشترین ارزش ریالی کالا‌های قاچاق مکشوفه به ترتیب لوازم رایانه با ۲۶۰ میلیارد ریال، انواع پارچه با ۱۳.۵ میلیارد ریال، لباس و متفرعات لباس با ۱۲.۲ میلیارد ریال، کیف و کفش با ۸.۲ میلیارد ریال و لوازم خانگی با ۸.۱ میلیارد ریال است.

در این مدت، ۳۵ هزار و ۱۴۵ مورد بازرسی از مراکز خرد و کلان در سطح عرضه انجام شده است که در ۹۸۰ مورد پرونده تخلف به ارزش ۳۲۷ میلیارد ریال تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شده است.

در تیر ماه امسال استان البرز با ۲۶۲ میلیارد ریال ارزش کالای قاچاق مکشوفه و استان تهران با ۵۱۴۰ مورد بازرسی و تشکیل ۱۶۵ پرونده تخلف بالاترین عملکرد را در میان استان داشته اند.

همچنین سایر اقلام کشف شده شامل لوازم یدکی (خودرویی)، انواع مواد خوراکی، انواع داروی و محصولات دارویی، گوشی تلفن همراه، برنج، البسه و انواع سیگار و تنباکو و ..؛ می‌شود./میزان

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

راه اندازی نهضت ساخت در داخل کشور

بهنام وحیدی

مبارزه با قاچاق کالا و ارز موضوع مناظره شبکه یک

admin

ارائه برنامه کامل وزارت صنعت برای رونق تولید

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه