لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی سایر خبرها لوازم خانگی ایرانی

۱۵۲ بسته لوازم‌خانگی از سوی جمعیت هلال احمر بین سیل‌زدگان

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۱۵۲ بسته لوازم خانگی از سوی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی همزمان با هفته دولت بین سیل‌زدگان این استان توزیع خواهد شد.

سید محمدمهدی سجادی اظهار داشت: این بسته‌های لوازم خانگی شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، پتو و وسایل آشپزخانه برای نخستین بار در اختیار سیل‌زدگان استان قرار می‌گیرد.

او  از اجرای مرحله دوم طرح ملی نذر آب در سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: طرح ملی «نذر آب دو» با هدف محرومیت‌زدایی از ۱۵ مرداد تا ۲۶ شهریور در استان در حال اجراست که حضور کاروان سلامت تنها بخشی از این طرح را شامل می‌شود.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: این کاروان‌ها به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، حمایتی و توزیع رایگان دارو بین بیماران و افراد محروم و نیازمند به دریافت خدمات درمانی اعزام می‌شوند که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در هفته دولت ۹ کاروان استان‌های مختلف کشور در نقاط محروم استان حضور می‌یابند.

سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی زیاد (۱۱.۵ درصد گستره کشور) و موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی از جمله استان‌هایی است که احتمال وقوع چندین مخاطره طبیعی بطور همزمان در آن وجود دارد بطوریکه در شمال این استان تندباد‌ها و گرد و غبار شدید و خشکسالی، در مرکز و جنوب استان خشکسالی، سیل، زلزله و دمای زیاد هوا بعضا تا بیش از ۵۰ درجه و ریزش باران‌های فصلی و طغیان رودخانه‌ها رخ می‌دهد./باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

بازار لوازم خانگی مدت هاست که به یک ثبات نسبی رسیده است

بهنام وحیدی

واردات جاروبرقی به کشور ۹۹ میلیاردی شد + جدول

admin

انبار بزرگ لوازم خانگی در تهران کشف شد

زهرا سیاحی

ارسال دیدگاه