لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی سایر خبرها لوازم خانگی ایرانی

گشایش هفدهمین نمایشگاه خانه مدرن در گیلان

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، هفدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوازم خانگی ، فرش ، لوستر و دکوراسیون داخلی تحت عنوان خانه مدرن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گیلان گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گیلان صبح چهارشنبه گفت: این نمایشگاه با حضور ۹۱ واحد تولیدی و بازرگانی از ۹ استان کشور شامل استان های تهران، گیلان، اصفهان، خراسان رضوی، زنجان، یزد ، آذربایجان شرقی ، قزوین و اردبیل در فضایی بالغ بر شش هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استاان در  کیلومتر چهار جاده رشت – تهران برپا شده است.

آیت کاظم زاده هریس با بیان اینکه ۴۵ درصد از فضای نمایشگاه را واحدهای تولیدی از استان گیلان شامل می شود، افزود: ۴۰ واحد از مشارکت کنندگان در زمینه مبلمان و صنایع چوبی و ۵۱ واحد دیگر نیز مختص لوازم خانگی و دکوراسیون داخلی می باشد .

وی با یادآوری محصولات عرضه شده در این نمایشگاه اظهار داشت: مبلمان و صنایع چوبی، لوازم خانگی، دکوراسیون داخلی لوستر، فرش و کالای خواب محصولاتی هستند که در این نمایشگاه عرضه می شوند.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه برای بازدید علاقه مندان تا نهم شهریورماه از ساعت ۱۷ تا ۲۳  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گیلان در کیلومتر چهار جاده رشت به تهران دایر است./ایرنا

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

افتتاح چهارشنبه بازار فروش لوازم خانگی نو و کارکرده

admin

تحریم بهترین فرصت برای حمایت از تولیدکننده داخلی است

بهنام وحیدی

چالش جایگزینی غول های کره ای در بازار لوازم خانگی

زهرا سیاحی

ارسال دیدگاه