بخوانید:
لوازم خانگی جی پلاس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

قاچاق کالا یکی از مهمترین دغدغه‌های اصناف

snowa

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رییس سازمان صمت استان قزوین گفت: قاچاق کالا و ورود آن به بازار یکی از مهمترین نگرانی‌های اصناف است.

نبیل رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در همایش پلیس امنیت و اصناف تاکید کرد: صاحبان صنوف از قاچاق کالا ناراحت هستند و برخورد با آن از مطالبات جدی صنوف است.
نبیل افزود: در بازار ثبات نسبی حاکم است و دشمنان دنبال برهم زدن آن هستند.
رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: در استان ۳۸ هزار واحد صنفی فعالیت می‌کند که تامین امنیت آن‌ها با نیروی انتظامی است و ۲ هزار واحد صنفی هم بدون مجوز فعالیت می‌کنند که امیدواریم ساماندهی شوند.
او افزود: عرضه پوشاک خارج از شئونات اسلامی باعث گلایه مردم شده است که با همراهی نیروی انتظامی این مشکل حل خواهد شد.معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان هم گفت: مردم بزرگترین سرمایه کشور هستند و باید اعتماد آنان را جلب کرد.

سرهنگ اشرفی گفت: کشف لوازم خانگی قاچاق ۸ برابر شده و کشف لوازم آرایش خارجی بیش از ۵ برابر و مواد خوراکی قاچاق هم بیش از ۳ برابر افزایش داشته است.

او با بیان اینکه باید برای امنیت اقتصادی برنامه داشت افزود: برای تامین این موضوع باید همه صنوف پای کار بیایند و نیروی انتظامی به تنهایی نمی‌تواند نظم و امنیت را برقرار کند./باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام/.
pakshoma
emersan

اخبار مرتبط

توقیف ۳ دستگاه خودروی حامل انواع لوازم خانگی قاچاق

بهنام وحیدی

مبارزه با قاچاق از الزامات اقتصاد مقاومتی است

admin

قاچاقچیان لوازم خانگی و پوشاک در خوزستان محکوم شدند

admin

ارسال دیدگاه