لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

هندی‌ها در قزوین برای تولید لوازم خانگی سرمایه‌گذاری می‌کنند

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، یک شرکت هندی اعلام کرد در زمینه تولید انواع لوازم خانگی در قزوین سرمایه‌گذاری می‌کند.

ناجاراجو موراریشتی نماینده این شرکت هندی روز یکشنبه در دیدار با استاندار قزوین در خصوص علت انتخاب قزوین در بین استان های ایران برای سرمایه گذاری گفت: سرمایه‌گذاری در استان قزوین به سختی انجام این کار در پایتخت نیست و ظرفیت‌های گسترده و شرایط مناسبی برای سرمایه‌گذاری دارد.

وی اظهار داشت: شرکت ما سرمایه گذاری خود را از سال ۲۰۲۰ در قزوین آغاز می کند و در مدت زمان پنج سال تمام فناوری این کار را به استان قزوین منتقل خواهد کرد.

موراریشتی ادامه داد: با توجه به شرایط تحریم ها و اینکه بازار لوازم خانگی سامسونگ و ال‌جی در ایران خالی شده است، فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری در ایران به وجود آمده تا با تولید در ایران نیاز بازار این کشور را تامین کنیم.

وی همچنین گفت: شرکت ما از  سال۲۰۰۴ قطعات لوازم خانگی را تولید می‌کرد و این قطعات را به برندهای سامسونگ و ال‌جی نیز می‌فروخت اما از سال ۲۰۱۲ خود شرکت اقدام به تولید کرد.

موراریشتی ادامه داد:در این هفت سال بازار شرکت ما در بعضی نقاط آفریقا و آسیا حضور یافته است و به دنبال آن است مشابه کاری که در نپال انجام می‌دهد در ایران نیز اجرایی کند.

وی اظهار داشت: به همین منظور در سال قبلی میلادی بازار ایران را کامل بررسی کردیم و متوجه شدیم بازار ال‌ای‌دی، یخچال و ماشین لباسشویی فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری در این کشور است.

موراریشتی خاطر نشان کرد: از سال آینده سرمایه‌گذاری را در ایران شروع می کنیم و به ناچار باید مونتاژ انجام دهیم تا به مرور زمان تکنولوژی را به ایران انتقال دهیم.

وی همچنین گفت: بازار ایران به اندازه‌ای قوی است است که با وجود تمام تحریم‌ها اقدام به سرمایه‌گذاری در آن می کنیم و در کنار آن فروش و خدمات پس از فروش را نیز در برنامه داریم.

این سرمایه گذار هندی در ادامه خواستار تخصیص زمین و معافیت های مالیاتی شد.

موراریشتی با بیان اینکه اگر تحریم ها برداشته شود تمام بازار های آسیای میانه در اختیار ایران خواهد بود،افزود: فاز اول تولید شرکت ما در قزوین، یخچال، تلویزیون ال سی دی و ماشین لباسشویی خواهد بود./ایرنا

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

بازار لوازم خانگی ظرفیتی برای افزایش قیمت بیشتر ندارد

بهنام وحیدی

نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در تبریز گشایش یافت

زهرا سیاحی

هماهنگی قاچاقچیان کالا با صاحب منصبان در استان‌های مرزی

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه