لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

رونق بازار لوازم خانگی با تخفیف و برگزاری جشنواره های فروش

رونق بازار لوازم خانگی
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رئیس اتحادیه لوازم خانگی مشهد گفت: در این فصل هم هیچ افزایش قمیتی در هیچ نوع کالایی نخواهیم داشت و معمولا اکثر شرکت ها با برگزاری جشنواره های فروش و تخفیف رونق بازار لوازم خانگی را رقم می زنند.

در شرایطی که شهروندان مشهدی از وضعیت بازار لوازم خانگی شاکی هستند، رئیس اتحادیه لوازم خانگی مشهد وضعیت این بازار را عادی اعلام می کند.

در همین خصوص رضا رزقیان مقدم در خصوص وضعیت بازار لوازم خانگی با شروع ماه ربیع الاول گفت: با توجه به اینکه مشهد یک شهر مذهبی است و مردم و همشهریان از خرید کالاهای اساسی در این ایام ممانعت می کنند معمولا در این ایام وضعیت بازار کمی دچار رکود می شود ولی هر ساله با اتمام ماه محرم و صفر مراجعه شهروندان برای خرید بیشتر می شود و همین عامل باعث رونق بازار می شود.

رزقیان افزود: امسال در این زمان هم هیچ افزایش قمیتی در هیچ نوع کالایی نخواهیم داشت و معمولا اکثر شرکت ها با برگزاری جشنواره های فروش و تخفیف بازار کمی تکان خواهد خورد و رونق بازار لوازم خانگی اتفاق خواهد افتاد. این درحالی است که هیچ کمبودی در هیچ نوع از کالاها وجود ندارد ، ولی متاسفانه به خاطر نداشتن نقدینگی تقاضا خیلی زیاد نیست.

به گزارش قدس آنلاین، رئیس اتحادیه لوازم خانگی مشهد گفت: ولی در همین جا اعلام می کنیم که از امروز با برگزاری جشنواره های فروش بازار در سطح وسیع آماده خدمت رسانی به مشتریان و متقاضیان است و من امیدوارم بتوانیم محیط خوبی را برای خرید مردم فراهم کنیم.

وی افزود: با شروع فصل سرما به جز چند درصد آنهم در کالای خاصی مثل بخاری که شیشه اش تعریف ارزی دارد و وارداتی است در هیچ گونه دیگر از هیچ کالایی افزایش قیمتی نداریم.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

سایه رکود بر بازار لوازم خانگی/سازمان امور مالیاتی مالیات تولیدکنندگان و فروشندگان راکاهش دهد

admin

افزایش قیمت لوازم خانگی در بازار در پی عدم تعادل در عرضه و تقاضا

نفیسه رحیمی

رشد 10 درصدی قیمت محصولات خانگی از ابتدای سال

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه