تلویزیون سام الکترونیک
یخچال فریزر جی پلاس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی نمایشگاه لوازم خانگی نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی تهران ویدیوهای لوازم خانگی

مدیر مارکتینگ استیل البرز : تغییر باور خریدار ایرانی نیازمند تبلیغات گسترده است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، تولید هود، سینک، گاز رو میزی و انواع اجاق گاز در ایران از لحاظ کیفیت پیشرفت چشمگیری داشته است. به جرات می توان گفت شرکت استیل البرز یکی از تولیدکنندگان پیشرو در این حوزه است به همین خاطر در ادامه بازدید از غرفه های تولیدکنندگان موفق داخلی به سراغ غرفه استیل البرز رفتیم و با دکتر محمدرضا حسومیان؛ مدیر بازاریابی و فروش این شرکت به گفتگو نشستیم.

محمدرضا حسومیان، دانش آموخته دکتری بازاریابی بین الملل دانشگاه تربیت مدرس و کارشناسی ارشد بازاریابی بین الملل دانشگاه شهید بهشتی است و در حال حاضر مسئولیت بخش مارکتینگ شرکت استیل البرز را بر عهده دارد.

دکتر حسومیان با اشاره به وضعیت نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران به خبرنگار ال کا ایران گفت : به نظر نمایشگاه خوبی می آید. دو روز اول نمایشگاه  به دلیل شرایط جوی و مشکلات دیگری که وجود داشت کمی بی رونق بود اما در روزهای سوم و چهارم استقبال خوبی از نمایشگاه شد. به لطف خدا توانستیم به آن اهدافی که در این نمایشگاه مد نر ما بود دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به فرهنگ خرید کالای با کیفیت ایرانی ادامه داد : ایجاد اعتماد به یک برند ابعاد مختلفی دارد. ما در خصوص برند کشور دچار ضعف هستیم، البته شرایط در حال حاضر نسبت به گذشته بهتر است. ساده تر بگوییم امروز در بازار ایران، در خرید بسیاری از کالاها مرغ همسایه برای خریداران داخلی کشور ما غاز است.

دکتر محمدرضا حسومیان افزود : مثال برند خودمان را می زنم. ما در حال حاضر اجاق گازی تولید می کنیم که قطعات مصرف شده در آن قطعاتی است که شرکت هایی مانند بوش و میله از آن استفاده می کنند. از همان تامین کننده معتبر بین المللی قطعه دریافت می کنیم که این شرکت ها از آن قطعات مورد نیازشان را دریافت می کنند. با این حال مصرف کننده ایرانی حاضر است چندبرابر قیمت بپردازد و اجاق گاز خارجی تهیه کند.

وی گفت : تغییر باور خریدار ایرانی نیازمند حضور قدرتمند تر شرکت های ایرانی در حوزه تبلیغات است. البته متاسفانه هزینه های تبلیغات در رسانه های پر مخاطب، به ویژه صدا و سیما بسیار بالاست.

جزئیات بیشتر این گزارش را در ویدیو بالا مشاهده کنید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

رئیس بسیج اصناف کشور : عملکرد انجمن صنایع لوازم خانگی قابل تقدیر است

بهنام وحیدی

مشخصات یخچال توکار هیمالیا از زبان مدیر فروش این شرکت

نفیسه رحیمی

نشست تخصصی «معرفی کاربردهای فناوری نانو در صنعت لوازم خانگی» برگزار شد

admin

ارسال دیدگاه