اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی معرفی لوازم خانگی نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی تهران ویدیوهای لوازم خانگی

از مشخصات یخچال ساید چهار درب هیمالیا چه می دانید+ویدیو

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، یکی از شرکت هایی که دست پر به نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران آمده بود، شرکت هیمالیا بود. احتمالا نام یخچال های این شرکت قدیمی را به دفعات شنیده اید اما اگر می خواهید بدانید جدیدترین محصول آنان چیست، باید بگوییم که جدیدترین محصول این شرکت، یخچال ساید چهار درب هیمالیا نام دارد.

در همین خصوص خبرنگار ما به غرفه هیمالیا در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران رفت تا از زبان آقای انیس ایقانی؛ از واحد تحقیق و توسعه شرکت هیمالیا مشخصات این محصول را پرس و جو کند.

انیس ایقانی به خبرنگار ال کا ایران گفت : یخچال ساید چهار درب هیمالیا یکی از جدیدترین محصولات شرکت هیمالیا است که با توجه به امکانات و طراحی آن، مورد استقبال مردم نیز قرار گرفته است.

وی ادامه داد : یکی از مشکلات یخچال های ساید بای ساید این است که بخش فریزر آن کوچک است. مشکلی که بسیاری از خریداران اینگونه از محصولات از آن شکایت دارند.

ایقانی افزود : در طراحی این محصول سعی شده تا این مشکل به شکل متفاوتی بر طرف شود. بر همین اساس در این محصول شما می بینید که دو قفسه بالا یخچال و دو قفسه پایین فریزر هستند. در حقیقت ظاهر این یخچال ساید بای ساید است اما آنطور که می بینید دو عدد بالا یخچال و پایینی ها فریزر هستند.

وی گفت : از دیگر خصوصیات این محصول می توانم به هوشمندی آن اشاره کنم. امکان اتصال به Wifi این امکان را به کاربر می دهد که از طریق موبایل و نرم افزاری که تیم طراحی هیمالیا معرفی کرده اند، کنترل یخچال هوشمند خودرا به دست بگیرد.

انیس ایقانی ادامه داد : ما در تولید این محصولات به کوچکترین جزئیات هم توجه کرده ایم تا خریداران از این یخچال نهایت رضایت را داشته باشند.

اطلاعات بیشتر این محصول را می توانید در ویدیو بالا مشاهده کنید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

معرفی چای ساز بکو مدل 2213 BKK

بهنام وحیدی

سری جدید تلویزیون‌های OLED 2019 فیلیپس عرضه می‌شوند

زهرا سیاحی

تهران، بارانداز و مرکز باز توزیع کالاهای قاچاق/ یخچال با این حجم، چگونه از مرزها به پایتخت منتقل می‌شود؟

admin

ارسال دیدگاه