جالب ترین ابزارهای آشپزخانه
اخبار لوازم خانگی

با جالب ترین ابزارهای آشپزخانه در سال 2020 آشنا شوید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، جالب ترین ابزارهای آشپزخانه شامل مواردی می شود که کاربرد های بسیار مفیدی ...

زهرا سیاحی | 4 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، جالب ترین ابزارهای آشپزخانه شامل مواردی می شود که کاربرد های بسیار مفیدی دارند و در حین کار در آشپزخانه به کمک افراد می آیند. آشپزخانه هنگام خرید برای لوازمش می تواند مهیج ترین اتاق در خانه باشد. با توجه به دلایلی که وجود دارد، زن و مرد در عشق خود به لوازم آشپزخانه متحد می شوند. از این نظر که، آیا این وسیله از فناوری جالبی بهره می برد یا عملکرد آن باعث کاهش زمان کار در آشپزی می شود؟ لوازم آشپزخانه می تواند مکانی برای نمایش اوج نوآوری باشد.

جالب ترین ابزارهای آشپزخانه می توانند کاربردی ترین استفاده را برای کاربران داشته باشند. آشپزخانه یکی از کاربردی ترین مکان در خانه محسوب می شود زیرا تمامی وعده های غذایی و میان وعده ها در این فضا تهیه و توزیع می شوند و حتی اگر هنوز هم وعده های غذایی خود را از ابتدا درست نمی کنید هنوز هم می خواهید لوازم آشپزخانه خود را به درستی تهیه کنید. این مکان برای جمع آوری طبیعی خانواده و دوستان است و به شما کمک می کند زمان پخت و پز غذا به تمامی لوازم پخت و پز دسترسی داشته باشید.

در ادامه این مطلب به معرفی جالب ترین ابزارهای آشپزخانه در سال 2020 پرداخته شده است.

نگهدارنده ی سبزیجات

نگهدارنده سبزیجات

اگر از آن دسته افرادی هستید که از موادغذایی تازه برای پخت و پز خود استفاده می کنید بهتر است حتما از این دستگاه تهیه کنید. زیرا نگهدارنده ی سبزیجات دستگاهی است که به نگهداری گیاهان و سبزیجات در مدت زمان طولانی می پردازد و از لنج شدن و پژمردن گیاهان و سبزیجات مصرفی شما جلوگیری می کند و با توجه به قیمت مناسبی که دارد می تواند در دسته لوازم آشپزخانه کاربدی قرار گیرد و نیاز هر آشپز و افراد خانواده را حین آشپزی برطرف کند.

شستشوی این دستگاه بسیار ساده است و نیاز به تمیز کردن مکرر آن نیست فقط لازم است که هر چند هفته یکبار آن را به طورصحیح تمیز کنید تا به عمر دستگاهتان اضافه کنید.

کتری هوشمند

کتری هوشمند

لوازم هوشمند هر لحظه در حال رشد و نوآوری هستند و به خانه هوشمند شدن شما کمک می کند. اپ کتل حدود یک یا دوسال می شود که مورد استفاده قرار گرفته است و هنوز هم مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. با این تفاوت که در سال 2020 لوازم آشپزخانه هوشمند ساده نیستند.

لوازم هوشمند به چه لوازمی گفته می شود؟ وسیله ای که می تواند به صورت الکتریکی کنترل شود، این کنترل شدن می تواند از طریق وای فای یا کنترل صدا باشد. این کتری توانایی کنترل شدن از طریق وای فای، کنترل صدا و بلوتوث را نیز دارد.

شما می توانید آب را درون کتری ریخته و در دمای خاصی در گوشی هوشمند خود تنظیم کنید و منتظر باشید آب شما به جوش آید. این کتری از گارانتی دو ساله بهره می برد و باعث می شود که برخی نه بلکه همه ی زندگی کمی راحت تر سپری شود.

تفنگ دودی میتبک

تفنگ دودی میتبک

این ابزار می تواند یکی از جالب ترین ابزارها در لیست موجود باشد، چیزی که قبلا هرگز ندیده اید. اگر به دنبال دودی کردن گوشت خود هستید می توانید این وسیله را تهیه کنید. این وسیله کوچک توانایی دودی کردن گوشت شما را دارد و با توجه به کاربردی که دارد از قیمت مناسبی نیز بهره می برد.

شیر کف کن

شیر کف کن

شیر کف کن برقی می تواند برای بسیاری از نیازها در آشپزخانه کارآیی داشته باشد، اما دوست داران قهوه به ویژه دوست داران لاته می توانند از این امر استفاده زیادی کنند. کف کردن شیر برای تهیه ی انواع قهوه به روش صحیح کار ساده ای نیست و خریداری یک دستگاه کف کن شیر برای انجام این کار یک راه حل معقول به نظر می رسد. طراحی این وسیله بسیار مدرن است و برای تکمیل کردن یک دستگاه قهوه ساز قهوه سیاه لازم است.

توسترهای 2020

توسترهای 2020

توسترها از لوازم ضروری در آشپزخانه هستند زیرا در هر زمان از روز به گرم کردن و تست کردن نان می پردازند. اما چگونه یک توستر می تواند نوآورانه باشد؟ اگر مایل به خرید یک توستر با کاربردهای بالا باشید باید برای خرید آن هزینه نسبتا بالایی کنید.

یک توستر خوب از عملکردی بهره می برد که شامل جلوگیری از سوختن نان ها می شود. برای طرفداران فیلم جنگ ستارگان توستری وجود دارد که آرم جنگ ستارگان را روی نان می گذارد.

همانطور که می دانید داشتن لوازم خانگی و آشپزی کاربردی می تواند گران باشد. اما نکته قابل توجه این جا است که هزینه خرید این لوازم زیاد بالا نیست و نگهداری آشپزخانه با سطح بالا بسیار گران است. با خراب شدن آن ها تعمیرشان هزینه زیادی می برد.

لوازمی مانند ماشین ظرف شویی و ماشین لباس شویی و غیره برای برطرف کردن نیاز شما در امور خانه به شمار می روند و اگر به دنبال لوازمی هستید که برای کارهای شما متخصص باشند باید هزینه زیادی کنید.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟