نمایشگر F27T85 سامسونگ
فناوری

نمایشگر F27T85 سامسونگ را بیش تر بشناسید

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، نمایشگر F27T85 سامسونگ از جمله نمایشگرهایی است که به منظور برطرف‌کردن چالش‌های ...

نفیسه رحیمی | 4 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، نمایشگر F27T85 سامسونگ از جمله نمایشگرهایی است که به منظور برطرف‌کردن چالش‌های محیط‌های اداری و تجاری عرضه شده است.

در روزهایی که خانه‌ها و اتاق‌ها تبدیل به محل کار افراد شده‌اند، داشتن اسباب و لوازم حرفه‌ای شرط اصلی برای انجام کارهاست. یکی از این لوازم اصلی در دنیای دیجیتالی کنونی نمایشگرها هستند که بدون داشتن مدلی مناسب احتمالا بسیاری از کارها با کیفیتی نازل و پایین انجام می‌شود. با وجود اینکه بسیاری از نمایشگرها برای کاربردهای متنوعی مانند بازی‌های کامپیوتر و انجام کارهای اداری طراحی و استفاده می‌شوند اما برخی از سری‌ها و مدل‌ها نظیر نمایشگر F27T85 سامسونگ به طور خاص برای انجام یکسری از کارها ساخته می‌شوند. این نمایشگرها دارای قابلیت‌هایی هستند که آنها را به طور ویژه برای انجام پیچیده‌ترین کارها به شکلی بدون نقص مجهز می‌کند.

نمایشگر F27T85 سامسونگ

نمایشگر F27T85 به کمک قابلیت‌هایی همچون پنل PLS، رزولوشن WQHD، طراحی مینیمال، زاویه دید ۱۷۸ درجه‌ای، فناوری Flicker Free، حالت Eye Saver و… به راهکاری حرفه‌ای برای انجام کارهای اداری تبدیل شده است.

 

پیکسل‌ها و رنگ‌ها

مشکلی که احتمالا بسیاری از کارمندان با آن روبرو می‌شوند کیفیت نه چندان مطلوب نمایشگرهاست. این موضوع به خصوص برای آن دسته از افرادی که کارهایی مثل طراحی یا ادیت عکس و فیلم انجام می‌دهند بیش از پیش آزاردهنده است.

مطمئنا هیچ طراحی دوست ندارد رنگ‌های محصول نهایی با آنچه در نمایشگر می‌دیده تفاوت پیدا کند و یا تصاویر را با رزولوشن پایین و کیفیت پایین مشاهده کند.

نمایشگر F27T85 سامسونگ

نمایشگر F27T85 از نسل جدید پنل‌ها یعنی PLS) Plane-line Switching) بهره می‌برد. در این پنل‌ها نقاط ضعف نسل‌های قبلی برطرف شده تا تصویری متمایز و کم‌نقص ارائه شود. افزایش میزان روشنایی، زاویه دید گسترده‌تر و وسیع‌تربدون کاهش کیفیت تصویر، نمایش رنگ‌های واقعی و زنده، زمان واکنش‌پذیری سریع‌تر، نمایش تصاویر در حالت طبیعی و… از مزیت‌هایی است که با بهره‌مندی از پنل PLS حاصل شده است.

نمایشگر F27T85 سامسونگ

علاوه بر پنل PLS میزان بالای رزولوشن کمک کرده تا کاربران تصاویر را با جزئیات بیشتر و در میدان دیدی وسیع‌تر مشاهده کنند. F27T85 از صفحه نمایشی با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ یا WQHD بهره می‌برد. این میزان از رزولوشن باعث شده تا تراکم پیکسلی این نمایشگرها حدود ۱.۷ برابر نمایشگرهای Full HD باشد که علاوه بر شفافیت و وضوح بالاتر، بخش بیشتری از تصاویر اسناد و صفحات وب را در یک قاب نمایش می‌دهد. با این قابلیت کاربران کمتر به اسکرول کردن صفحات و برنامه‌ها نیاز پیدا می‌کنند و دیگر لازم نیست برای دیدن جزئیات اسناد و صفحات وب زوم برنامه یا نمایشگر را تغییر دهند.

نمایشگر چرخان

نمایشگر F27T85 سامسونگ

طراحان نمایشگر  F27T85تمام دانش و تجربه خود را به کار گرفتند تا این نمایشگر ۲۷ اینچی کاملا منطبق با نیازهای یک کار حرفه‌ای باشد و در ساخت این نمایشگر به انعطاف پایه و صفحه نمایش و طراحی مینیمال بدنه توجه‌ کرده‌اند.

به همین منظور در نمایشگر F27T85 کاربران می‌توانند با چرخاندن نمایشگر محتوای مورد نظر خود را در هر دو حالت افقی یا عمودی مشاهده کنند. این موضوع کمک می‌کند تا برخی از کاربران مانند برنامه‌نویسان با قرار دادن نمایشگر در حالت پرتره راحت‌تر و سریع‌تر کارهای خود را انجام دهند.

به کمک پایه و بدنه منعطف نمایشگر می‌توان صفحه نمایش را در ارتفاع دلخواه تنظیم کرد و به سادگی آن را به شکل مورد نظر خود درآورد. این نمایشگر از استانداردهای VESA برای نصب ساده دیواری پشتیبانی می‌کند.

در طراحی نمایشگر F27T85 هم از سبک‌ مینیمال الهام گرفته شده است و سه ضلع این نمایشگر با کمترین حاشیه ممکن دیده می‌شود. موضوعی که کمک می‌کند تا فضای بزرگتری برای نمایش تصاویر به وجود بیاید و علاوه بر آن میزان تمرکز کاربران بیشتر از همیشه شود.

همچنین صفحه نمایش F27T85 برای محافظت از چشمان کاربران از دو قابلیت Flicker Free در جهت کاهش نور پس زمینهو Eye Saver Mode برای کاهش میزان نور آبی تصاویر پشتیبانی می‌کند.

مجموع این قابلیت‌های کمک کرده تا نمایشگر ۲۷ اینچی F27T85 سامسونگ به ابزاری حرفه‌ای و همه‌فن حریف برای انجام طیف وسیعی از کارهای اداری و تجاری تبدیل شود.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟