لوازم خانگی سام
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

شناسایی انبار احتکار لوازم خانگی به ارزش ۳ میلیارد ریال

انبار لوازم خانگی

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سردار یاری از شناسایی انبار احتکار لوازم خانگی به ارزش ۳ میلیارد ریال با همکاری و اقدام مشترک پلیس امنیت اقتصادی و بازرسان اداره کل صمت استان ایلام خبر داد.

سردار نورعلی یاری فرمانده انتظامی در خصوص جزئیات شناسایی انبار احتکار لوازم خانگی استان ایلام گفت: در راستای طرح سراسری مبارزه با احتکار کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم و در پی رصد اطلاعاتی بعمل آمده مبنی بر اینکه شخصی با هویت معلوم اقدام به احتکار و انبار لوازم خانگی در یکی از محله‌های شهر ایلام کرده، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

او افزود: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی و با همکاری بازرسان اداره صمت، طی هماهنگی با مرجع قضایی ضمن شناسائی و کشف انبار در بررسی‌های اولیه مشخص شد انبار مذکور در سامانه جامع انبار‌های وزارت صمت ثبت نشده است.

سردار یاری با بیان اینکه ارزش ریالی کالا‌های مکشوفه، توسط کارشناسان ۳ میلیارد ریال برآورد شده است، ادامه داد: در این راستا یک نفر با تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه مبارزه با اخلالگران نظام اقتصادی به صورت جدی در دستور کار این پلیس قرار دارد، از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص مفاسد اقتصادی و احتکار کالا و ارز را در اسرع وقت و از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران نیز در روز گذشته  از کشف یک هزار و 4 عدد و یا 30 میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق از انباری در جنوب تهران خبر داد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران افزود: گشت زنی های انتظامی آغاز تا اینکه ماموران موفق به شناسایی محل انباری و هویت مالک آن شدند و مشخص شد که مالک انباری تعدادی لوازم خانگی قاچاق در این انباری تخلیه کرده است.

انتهای پیام/

emersan

اخبار مرتبط

10 میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق در ماهشهر کشف شد

بهنام وحیدی

قاچاق، پاشنه آشیل واحدهای تولید لوازم خانگی

admin

الزام فروش لوازم خانگی با شناسه کالا از پایان ماه رمضان

زهرا سیاحی

ارسال دیدگاه