لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
فرشید معیر در گفتگو با «ال کا ایران» :

مدرس خیابانی نگاه ویژه ای به افزایش تولید لوازم خانگی دارد

فرشید معیر
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیرعامل یک شرکت تولیدکننده لوازم خانگی با اشاره به عملکرد خوب مدرس خیابانی در زمان سرپرستی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت : هدف گذاری تولید 12 میلیون دستگاه لوازم خانگی در سال 1399 نشان می دهد که مدرس خیابانی نگاه ویژه ای به افزایش تولید لوازم خانگی دارد. تلاش آقای مدرس خیابانی برای تثبیت قیمت ها در صنعت لوازم خانگی و همچنین برنامه ریزی برای کمک به بخش تولید ستودنی است.

فرشید معیر؛ مدیرعامل شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران ( لوازم خانگی تولیپس ) در گفتگو با خبرنگار «ال کا ایران» افزود : از زمانی سرپرستی آقای مدرس خیابانی، با تمام مشکلاتی که در صنعت لوازم خانگی وجود دارد برنامه ریزی های خوبی برای ادامه روند تولید و همچنین افزایش تولید لوازم خانگی صورت گرفته است.

بیشتر بخوانید:

لوازم خانگی تولیپس ساخت کجاست؟

وی ادامه داد : صنعت ایران در بدترین دوران تحریم قرار دارد و در این شرایط صنعت لوازم خانگی نیز از این قائده مستثنی نیست. در این شرایط فردی را برای رهبری صنعت کشور نیاز داریم که تجربه فراوانی در این حوزه داشته باشد و با درد صنعت کشور نیز آشنا باشد.

معیر افزود : مدرس خیابانی تجربه ای 17 ساله در وزارت بازرگانی دارد و از طرفی سال های طولانی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره چند شرکت تولیدی صنعتی بوده است. قطعا این تجربه گران‌بها می تواند در صنعت لوازم خانگی ایران نیز گشایشگر باشد. صنعتی که مانند صنعت خودرو برای دشمنان این آب و خاک از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از هر راه و روشی برای به زانو در آوردن آن استفاده کرده اند.

مدیرعامل شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران ( لوازم خانگی تولیپس ) ادامه داد : بر اساس آمار منتشر شده از ابتدای سال بیش از ۴۳۰ واحد تعطیل به چرخه کار برگشته‌اند. رشد تولید 115 درصدی ماشین لباسشویی در 3 ماه سال جاری نیز گواه همین ادعا است.

بیشتر بخوانید:

صنایع الکتریکی ناسیونال 140 هزار ماسک به کادر درمان و پزشکی تهران اهدا کرد

وی افزود : البته این جهش تولید تنها به ماشین لباسشویی ختم نمی شود چنانکه بر اساس آمارهای منتشر شده، صنعت لوازم خانگی ایران در تولید تلویزیون و یخچال فریزر نیز رشد بسیار خوبی داشته است.

فرشید معیر گفت : مدرس خیابانی نشان داده که صنعت را به خوبی می شناسد و با دردهای تولیدکنندگان آشنا است. پیگیری برای تامین ارز مورد نیاز بخش تولید لوازم خانگی نیز نشان دهنده این مهم است.

وی در پایان گفت : عدم اتکا به خارج، جهش تولید و مهمتر از همه داخلی سازی 60 درصدی محصولات تولیدی ایرانی که در برخی از محصولات به داخلی سازی 90 درصد نیز رسیده ایم، نشان می دهد که حسین مدرس خیابانی بهترین گزینه برای تصدی گری وزارت صنعت، معدن و تجارت است چرا که در بخش صنعت لوازم خانگی عملکرد بسیار خوبی داشته است.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

چقدر از مشخصات مخلوط کن تولیپس می دانید؟

بهنام وحیدی

همکاری تولیپس و مادیران کلید خورد/ عرضه محصولات تولیپس در فروشگاه های مادیران + ویدیو

نفیسه رحیمی

قرعه کشی جشنواره 55 تولیپس فردا برگزار می شود

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه