لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

امضای قرارداد تولید لوازم خانگی میان سوزوکی ژاپن و نیکسان صنعت ساوه

سوزوکی ژاپن و نیکسان صنعت ساوه
xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، قرارداد تولید لوازم خانگی از جمله انواع یخچال فریزر میان شرکت های سوزوکی ژاپن و نیکسان صنعت ساوه امضاء شد.

مدیرعامل شرکت نیکسان صنعت که در شهر صنعتی کاوه چند نوع یخچال را تولید می کند در این خصوص، گفت:  قرارداد میان سوزوکی ژاپن و نیکسان صنعت ساوه با هدف تولید محصولات لوازم خانگی تحت لیسانس شرکت ژاپنی در ایران منعقد شد.

«سعید رضوانی» روز چهارشنبه گفت: بر اساس این قرارداد در فاز نخست اقدام به تولید یخچال فریزر سوزوکی خواهیم کرد و در مراحل بعد نیز با توسعه همکاری ها اقدام به تولید سایر لوازم خانگی بزرگ با برند شرکت ژاپنی خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: محصولات سوزوکی در خط کنونی و راه اندازی شده نیکسان تولید می شود که به سرعت در حال توسعه و تنوع تولیدات است و مطابق آخرین تکنولوژی روز دنیا لوازم خانگی از جمله یخچال را روانه بازار خواهیم کرد.

به گفته او با توجه به آماده بودن خط تولید, فاصله زمانی زیادی بعد از انعقاد قرارداد برای تولید یخچال فریزر تحت لیسانس سوزوکی وجود نخواهد داشت.

وی گفت: دانش فنی از شرکت سوزوکی به نیکسان در حال انتقال است و به زودی فرایند تولیدات این شرکت در ساوه آغاز خواهد شد.
رضوانی اظهار کرد: امضای قرارداد همکاری با شرکت سوزوکی باعث توسعه فرایند تولید لوازم خانگی به خصوص یخچال در شرکت نیکسان و در نتیجه افزایش اشتغال خواهد شد.

به گفته این تولیدکننده، قرار است محصولات لوازم خانگی تخت لیسانس سوزوکی ژاپن ابتدا روانه بازارهای داخلی شود و در گام بعدی صادرات به کشورهای خاورمیانه هدف‌گذاری شده است.

وی گفت: سوزوکی در جهان تنها یک نمایندگی تولید در خارج از ژاپن دارد و ایران دومین کشوری است که توانسته اعتماد این شرکت بزرگ و برند را برای تولید محصولات جلب کند.

در آیین امضای قرارداد میان شرکت سوزوکی و نیکسان صنعت ساوه علاوه بر نمایندگان شرکت ژاپنی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار مرکزی، فرماندار ساوه و جمعی از مدیران و صنعتگران حضور داشتند.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

شش برابر کردن تولید لوازم خانگی از برنامه های وزیر پیشنهادی صنعت

نفیسه رحیمی

هیچ کدام از برند های کره ای ورشکست نشده اند

بهنام وحیدی

علت کاهش تولید تلویزیون و کولر چیست؟

admin

ارسال دیدگاه