لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

آخرین اخبار از وام ازدواج بازنشستگان و وام لوازم خانگی

بازنشستگان و وام لوازم خانگی
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری درباره آخرین اخبار از وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و وام لوازم خانگی توضیحاتی داد.

محمود مرتضایی فرد مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری درباره آخرین اخبار از وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و وام لوازم خانگی اظهار کرد: وام ازدواج به فرزندان بازنشستگان کشوری در دو مرحله برای فرزندان آن‌ها درنظر گرفته شد.

وی با اشاره به اینکه در مرحله اول به هزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری وام ازدواج ۲۰ میلیون تومانی داده شد، افزود: در مرحله دوم که ثبت نام آغاز شد مجدد برای هزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری وام ۲۵ میلیون تومانی کمک هزینه ازدواج در نظر گرفته شد که این احتمال وجود دارد که هفته بعد وام این افراد واریز شود.

بیشتر بخوانید:

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان و نحوه ثبت نام

مرتضایی فرد درباره نحوه ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری، گفت: ثبت نام وام از طریق سایت بوده و این وام براساس اولویت بندی که بین بازنشستگان صورت می‌گیرد اختصاص پیدا می‌کند و بازنشستگانی که دریافتی کمتری نسبت به سایر بازنشستگان دارند در اولویت قرار دارند.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: می‌خواهیم هر فصل این تسهیلات را برای فرزندان بازنشستگان کشوری در نظر بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه به نوه بازنشستگان کشوری وام ازدواج تعلق می‌گیرد، بیان کرد: به افرادی که تحت تکفل پدر بزرگشان از لحاظ قانونی باشند این وام اختصاص پیدا می‌کند و با داشتن مدارک لازم که نشان فرد تحت تکفل پدر بزرگ بازنشسته خود است می‌توانند برای دریافت وام ازدواج اقدام کنند.

آخرین اخبار از اعطای وام لوازم خانگی به بازنشستگان کشوری

وام لوازم خانگی به بازنشستگان کشوری

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مرتضایی فرد درباره آخرین وضعیت وام لوازم خانگی به بازنشستگان کشوری، بیان کرد: یکی از طرح‌هایی که بازنشستگان استقبال خوبی از آن داشتند اعطای وام لوازم خانگی بود که طی تفاهم با «گروه صنعتی انتخاب» این وام به بازنشستگان اختصاص یافت.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه بازنشستگان استقبال خوبی از این طرح داشتند، گفت: بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات داده شده است که نیازی به هیچ ضمانتی نداشت و بازپرداخت آن ۵ ساله و سود آن ۱۰ درصد بود. همچنین اقساط این وام بعد از تحویل لوازم خانگی از حقوق بازنشستگان کسر شد.

وی خاطرنشان کرد: در روز‌های آینده گروه انتخاب قرعه کشی‌ای خواهد داشت و ۴۰ نفر از بازنشستگانی که در این مدت این وام را دریافت کردند در قرعه انتخاب می‌شوند و سایر اقساطشان بخشیده خواهد شد.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

جایگزین های ضمانت وام ازدواج ابلاغ شد

admin

رونق صنعت لوازم خانگی در پی افزایش وام ازدواج و واکسن کرونا

نفیسه رحیمی

استفاده از حساب‌های جاری برای وام ازدواج شرعی نیست

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه