بخوانید:
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

کاهش حقوق بازنشستگان به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی

طرح خرید لوازم خانگی بازنشستگان
pakshoma

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگانی که یک میلیون از حقوقشان کسر شده است به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی است.

علی خدامی مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: بازنشستگانی که یک میلیون از حقوقشان کسر شده است به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی است. چراکه با استفاده از وام ۳۰ یا ۵۰ میلیون تومانی برای خرید لوازم خانگی بین ۶۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان از حقوقشان کسر می شود.

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری درباره واریزی های ناقص حقوق بازنشستگان در ماه جاری، اظهار کرد: یک میلیون و ۶۰۰ هزار بازنشسته کشوری داریم و هر بازنشسته ای که نسبت به واریزی های خود معترض است، باید به صورت موردی مراجعه کنند تا بررسی شود.

بیشتر بخوانید:

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان و نحوه ثبت نام 

خدامی ادامه داد: بازنشستگانی که در خصوص کسری موجود در واریزی ماه جاری خود اعتراض داشتند بدانند که برای قسط این وام از حقوقشان کسر شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی درباره بازنشستگانی که از وام خرید لوازم خانگی استفاده نکردند، اما تا یک میلیون تومان از حقوق ماه جاریشان کسر شده است، گفت: اگر بازنشسته ای از طرح خرید لوازم خانگی استفاده نکرده و تا یک میلیون تومان از حقوقشان کسر شده است به ۲۵۰۰_۰۲۱ تماس بگیرد و فیش حقوق ماه گذشته و ماه فعلی برای وی گفته می شود اگر اجحافی صورت گرفته باشد جبران و کسری واریز خواهد شد.

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری خاطرنشان کرد: تاکنون بازنشستگان نسبت به حقوق ماه جاری خود به ما اعتراضی نداشتند و هیچ چیزی اعلام نشده است.

انتهای پیام/

ipemdad
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

آخرین وضعیت ثبت‌نام وام لوازم خانگی بازنشستگان

نفیسه رحیمی

دست رد بازنشستگان به کارت‌های اعتباری کالا

admin

توسعه ظرفیت‌های انتخاب الکترونیک برای خرید اقساطی لوازم خانگی از سوی بازنشستگان

زهرا سیاحی

ارسال دیدگاه