لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

گسترش شبکه فروش انتخاب الکترونیک با همکاری فروشگاه‌های رفاه

xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های رفاه به همراه مدیران ارشد این مجموعه در جریان بازدید از خطوط تولید لوازم انتخاب الکترونیک از آخرین دستاوردهای تکنولوژیک و فناوری‌های تولیدی فعال در این مجموعه مطلع شدند و تفاهم‌نامه همکاری نیز میان طرفین به امضا رسید.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، مدیران ارشد شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در قالب بازدیدی یک روزه از کارخانجات تولید لوازم خانگی انتخاب الکترونیک بازدید کردند.

بیشتر بخوانید:

مکسا به کرمان رسید/ افتتاح نخستین هایپر گالری کالا منزل

شرکت کنندگان در این بازدید در جریان آخرین دستاوردهای تکنولوژیک این مجموعه و فناوری‌های فعال در بخش های مختلف مجتمع تولید محصولات لوازم خانگی گروه انتخاب قرار گرفته و با روند تولید محصولات برندهای اسنوا، دوو و بُست در انتخاب الکترونیک، آشنا شدند.

در پایان این بازدید، نشستی مشترک میان امین منانی، رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی انتخاب الکترونیک و مدیران ارشد شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه برگزار شد که طی آن طرفین بر بر لزوم گسترش محور همکاری‌های اقتصادی تاکید کردند.

منانی اظهار کرد: انتخاب الکترونیک به عنوان یک پیشران اقتصاد غیرنفتی در بستر نظام اقتصادی ایران همواره حمایت از مصرف‌کنندگان را در دستور کار خود داشته و در اوج تحریم‌های ظالمانه علیه ایران از توسعه اقتصادی کشور در صنعت لوازم خانگی حمایت کرده است.

بیشتر بخوانید:

هر آنچه که از لوازم خانگی اسنوا نمی دانید/ بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی ایران را بیشتر بشناسید

وی با بیان اینکه بیش از 8 هزار نفر سرمایه انسانی در گروه صنعتی انتخاب الکترونیک مشغول به کار هستند، افزود: ارتباط هدفمند با فعالان اقتصادی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ یک اولویت جدی برای شبکه گسترده توزیع محصولات لوازم خانگی برندهای انتخاب الکترونیک است و امیدواریم با همراهی فروشگاه رفاه بتوانیم شبکه فروش محصولات برندهای اسنوا، دوو و بست در کشور را توسعه دهیم.

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه نیز ضمن تاکید بر تکنولوژیک بودن محصولات و خطوط تولید انتخاب الکترونیک، نسبت به آینده این مجموعه در صنعت پیشران لوازم خانگی ابراز امیدواری کرد.

در پایان این نشست مشترک نیز تفاهم‌نامه‌ای مبنی بر توسعه ظرفیت‌های شبکه توزیع و فروش محصولات برندهای انتخاب الکترونیک با همکاری فروشگاه‌های رفاه، از سوی طرفین به امضا رسید.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

بهره برداری پنج طرح صنعتی در مجموعه تولیدی اسنوا با حضور وزیر صمت

نفیسه رحیمی

توسعه محورهای همکاری میان گروه انتخاب الکترونیک و دانشگاه اصفهان

نفیسه رحیمی

جهش تولید در انتخاب الکترونیک محقق شده است

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه