رویداد نیازمندی‌ های فناورانه صنعت لوازم‌خانگی
اخبار لوازم خانگی

برگزاری نخستین رویداد نیازمندی‌ های فناورانه صنعت لوازم‌خانگی

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، با برگزاری رویدادی نیازمندی‌ های فناورانه صنعت لوازم‌خانگی از سوی تیم‌های فناور ...

نفیسه رحیمی | 3 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، با برگزاری رویدادی نیازمندی‌ های فناورانه صنعت لوازم‌خانگی از سوی تیم‌های فناور و شرکت ‌های دانش بنیان پاسخ داده می‌شود.

نخستین رویداد ارائه نیازمندی ‌های فناورانه صنعت لوازم‌خانگی از سلسله رویدادهای ارتقای تاب‌آوری و رقابت‌پذیری زنجیره‌های ارزش است که با هدف شبکه‌سازی بین شرکت ‌های دانش‌بنیان و صنایع استراتژیک کشور برگزار می‌شود.

در این رویداد نیازمندی‌های فناورانه صنایع و متولیان صنعت لوازم‌خانگی ارائه می‌شود. محورهای مدنظر این رویداد شامل «مواد اولیه»، «قطعات و تجهیزات گلوگاهی»، «هوشمندسازی و تکنولوژی ساخت»، «زنجیره ارزش» و «مصرف انرژی» است.

علاوه بر ارائه نیازهای فناورانه صنعت لوازم‌خانگی، جلسات پرسش و پاسخ زنده و تشریح نحوه تعامل خریداران محصولات مرتبط این حوزه با شرکت‌های دانش‌بنیان، مذاکرات تجاری رو در رو، برگزاری «پنل سیاستی و ارائه برنامه تاب‌آوری و رقابت‌پذیری»، «ارائه نیازهای حوزه صنایع لوازم‌خانگی» و معرفی حمایت‌های مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و به‌هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری نیز برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام معاونت علمی، این رویداد از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در روزهای ۳ و ۴ اسفندماه جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟