اخبار لوازم خانگی

جشنواره فروش ویژه جاروبرقی ‌های دومنا

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، دومنا این روزها با جشنواره فروش ویژه جاروبرقی ‌های خود موقعیت طلایی برای مشتریان ...

زهرا سیاحی | 3 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، دومنا این روزها با جشنواره فروش ویژه جاروبرقی ‌های خود موقعیت طلایی برای مشتریان عزیز فراهم کرده است تا هم محصولی با کیفیت اروپایی را خریداری کنند و هم از تخفیف و جایزه بهره‌مند شوند.

شرکت ایده‌ال نگار خاورمیانه در اواسط دهه ۹۰ به همت گروهی از فعالان صنعت لوازم خانگی، با هدف ارائه بهترین‌های لوازم خانگی دنیا شروع به فعالیت کرد. تمام تلاش مجموعه ایده‌ال نگار خاورمیانه در این سال‌ها روی کیفیت متمرکز بوده است.

کمپانی DOMENA  نیز در سال ۱۹۵۵ میلادی در فرانسه تاسیس شد. این کمپانی تولید کننده نخستین اتو بخار پرسی در دنیا است. تولیدات لوازم خانگی این شرکت در نقاط مختلف جهان به فروش می‌رسد و برندی خوش نام و با آوازه در بازارهای جهانی است.

شرکت ایده‌ال نگار خاورمیانه طی یک قرار داد همکاری و تولید مشترک با کمپانی دومنای فرانسه مصمم شد تا با تکیه بر توانایی‌های داخلی و تکنولوژی‌های اروپایی وارد عرصه تولید لوازم خانگی شود.

امروز برای نخستین بار در ایران، جشنواره فروش ویژه جاروبرقی دومنا فرانسه با 30 جایزه 1 میلیون تومانی با گارانتی معتبر ایده‌آل نگار، از 20 بهمن تا 20 اسفند ماه برگزار می‌شود.

شما می‌توانید با خرید محصولات دومنا در مدت زمان این جشنواره از 10 درصد تخفیف و یک پاکت جاروبرقی بهره‌مند شوید.

همچنین در پایان جشنواره 30 هدیه یک میلیون تومانی به قید قرعه به خریداران جاروبرقی ‌های دومنا اهدا می‌شود.

برای خرید مستقیم از ایده‌آل ‌نگار با شماره 57619-021 تماس بگیرید.

برای خرید آنلاین محصولات دومنا از دیجیکالا هم می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟