لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی پاکشوما
فناوری

سامسونگ طرح رایگان خدمات بروزرسانی گوشی‌های هوشمند را برگزار می‌کند

خدمات بروزرسانی گوشی‌های هوشمند
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت سامسونگ به منظور رفع نیازهای کاربران و افزایش سطح رضایت‌مندی آنان، خدمات بروزرسانی گوشی‌های هوشمند را ارائه می‌دهد.

در طرح رایگان خدمات بروزرسانی گوشی‌های هوشمند که از اوایل بهمن‌ ماه امسال شروع شده، کاربران گوشی‌های هوشمند سامسونگ با مراجعه به مراکز خدمات مجاز، نسخه اصلی و بروزرسانی شده سیستم عامل گوشی خود را دریافت می‌کنند.

طرح خدمات نرم‌افزاری پس از انجام تحقیقات و نیازسنجی‌ از کاربران آغاز شد. در این نیازسنجی‌ها دریافت نسخه اصلی و بروزرسانی شده گوشی به عنوان یکی از درخواست‌های اصلی کاربران مطرح شد.

طرح بروزرسانی نرم‌افزاری گوشی‌های هوشمند به مدت محدود و بدون دریافت هیچ گونه هزینه‌ای، تنها در مراکز مجاز و مشخص شده سامسونگ انجام می‌گیرد. این طرح شامل بروزرسانی نسخه سیستم عامل تمام گوشی‌های سامسونگ می‌شود.

بروزرسانی سیستم عامل در اکثر گوشی‌ها به طور خودکار انجام می‌شود و این دسته از کاربران نیازی به مراجعه به مراکز خدمات ندارند، این طرح مختص آن دسته از کاربرانی است که بروزرسانی گوشی آنها به شکل خودکار انجام نمی‌شود.

دریافت قابلیت‌های جدید، رفع اشکالات نرم‌افزاری و ارتقا عملکرد و افزایش سرعت گوشی از مزیت‌های بروزرسانی سیستم عامل گوشی‌ است که با شرکت در این طرح برای تمامی کابران گوشی‌های سامسونگ قابل دریافت است.

چنانچه قصد حضور در طرح خدمات نرم‌افزاری گوشی‌های هوشمند سامسونگ را دارید، ابتدا از عدم دریافت خودکار بروز‌رسانی سیستم عامل مطمئن شوید و پس از تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات شخصی خود با مراجعه به فروشگاه‌های منتخب، از خدمات این طرح استفاده کنید.

کاربران گوشی‌ها و تبلت ‌های سامسونگ همچنین برای حل مشکلات فنی و طرح سوالات خود می‌توانند از طریق راهکارهای آنلاین به رفع مشکل خود اقدام کنند. گفت‌وگوی آنلاین با کارشناس فنی در سایت سامسونگ، ارسال ایمیل، برنامه کنترل از راه دور Smart Tutor و اپلیکیشن Samsung Members از جمله خدمات دیجیتالی سامسونگ هستند که پشتیبانی از راه دور و بدون دردسری را به مشتریان موبایل این شرکت ارائه می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات طرح رایگان خدمات نرم‌افزاری گوشی‌های سامسونگ و اطلاع از مراکز ارائه دهنده این طرح می‎توانید با شماره تلفن 021-42132 تماس گرفته و یا به صفحه اختصاصی این طرح در وبسایت سامسونگ به نشانی www.samsung.com/iran/support/newsalert/121321 مراجعه کنید.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

نگاهی به قابلیت‌های متنوع تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ

زهرا سیاحی

بررسی دو سری از نمایشگرهای Standalone سامسونگ

بهنام وحیدی

ال جی و سامسونگ بازار 80 میلیونی ایران را رها نمی‌کنند

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه