لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

۱۳۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در هندیجان کشف شد

کالای قاچاق در هندیجان
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سیدمحمد صالحی شامگاه چهارشنبه اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی شهرستان هندیجان با اقدامات اطلاعاتی از نگهداری کالای قاچاق در سه انبار بزرگ مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با همکاری عوامل انتظامی هندیجان محل دقیق دپوی کالای قاچاق را در این شهرستان شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی از انبارها بازرسی کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: در بازرسی از این انبارها تعداد ۶۷۴ دستگاه تلویزیون، ۲۴ دستگاه کولر گازی، ۲۵۶ دستگاه آبمیوه گیری، ۳۲۹ دستگاه یخچال فریزر ، ۲۲۰ دستگاه جاروبرقی، ۱۲۳ دستگاه ماشین لباسشویی و تعداد هشت دستگاه پنل کولر و در مجموع یک هزار و ۶۳۴ دستگاه لوازم خانگی فاقد هرگونه مجوز قانونی کشف شد.

وی تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

به گزارش ایرنا، سردار صالحی با اشاره به اینکه با دستور مرجع قضایی این انبارها پلمب شدند گفت: پلیس با اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، با تمام توان با این پدید شوم قاطع، قانونی و بدون اغماض برخورد می کند.

پیش از این نیز در هشتم اسفندماه فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۳۰ میلیارد ریال لوازم خودرو قاچاق در شهرستان اهواز خبر داده بود.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

تشکیل ۴ هزار پرونده قاچاق/ لوازم خانگی در صدر

قاچاق،تولید لوازم خانگی را کاهش داد/کارت اعتباری خرید بازبینی شود

admin

شناسایی لوازم خانگی قاچاق در ملایر

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه