لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

آتش‌سوزی در یک انبار مملو از لوازم خانگی در جنوب تهران

آتش‌سوزی در یک انبار مملو از لوازم خانگی
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی در یک انبار مملو از لوازم خانگی در خیابان صابونیان خبر داد.

سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی انبار مملو از لوازم خانگی در جنوب تهران در خیابان صابونیان، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 21:36 امشب (21 اردیبهشت) یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان در خیابان صابونیان، خیابان سمیعی به سامانه 125 اعلام شد که به‌سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران افزود: محل حادثه تقریباً در حوالی بازار میدان شوش (فروشندگان لوازم خانگی) قرار گرفته و در سالهای اخیر بسیاری از آنها به انباری برای نگهداری لوازم خانگی تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: محل حادثه نیز ساختمان سه طبقه قدیمی بود که کلاً به انباری برای نگهداری لوازم خانگی تبدیل شده بود.

ملکی ادامه داد: در هر طبقه از ساختمان مذکور، یک واحد 50 تا 60 متری وجود داشت که  اجناس تا سقف هر واحد و ورودی درها، چیده شده و محل حادثه پر از لوازم خانگی بود.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه امکان تردد در ساختمان مذکور بسیار سخت بود، گفت: ظاهراً در ابتدا طبقه سوم دچار آتش‌سوزی و به دلیل ریزش آتش، بخشهای از طبقه دوم نیز درگیر حریق شده بود.

وی خاطرنشان کرد: آتش در حال سرایت به طبقه پایینی و حتی ساختمانهای اطراف بود که آتش‌نشانان عملیات را آغاز کردند.

ملکی متذکر شد: آتش‌نشانان با استفاده از نردبان به طبقه سوم و پشت‌بام نفوذ کردند و حتی با توجه به دود بسیار غلیظی و متراکمی که در ساختمان وجود داشت، توانستند خود را به کانون آتش‌سوزی برسانند.

به گزارش تسنیم سخنگوی آتش‌نشانی تهران افزود: در حال حاضر شعله‌زنی انجام شده و خوشبختانه این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشته است.

وی یادآور شد: با توجه به کوچک بودن فضا و دود غلیظ متراکم شده، آتش‌نشانان در حال ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

52 بار دستبرد دزدان به انبار لوازم خانگی

admin

شناسایی یک انبار احتکار لوازم خانگی به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال

admin

آتش‌سوزی گسترده انبار لوازم خانگی در خیابان خیام

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه