لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی خانه هوشمند فناوری لوازم خانگی خارجی
«ال کا ایران» گزارش می دهد؛

کاور توالت فرنگی هوشمند شیائومی با هشت قابلیت به بازار عرضه شد

کاور توالت فرنگی هوشمند شیائومی
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شیائومی محصولات هوشمند زیادی را به بازار عرضه نموده که شامل لوازم خانگی هوشمند و گجت های هوشمند می شود. این شرکت دیروز با کمک و سرمایه گذاری نمایندگی چین کاور توالت فرنگی هوشمند شیائومی را با هشت قابلیت به بازار عرضه کرد. به گفته شیائومی این محصول نسخه اصلاح شده کاور توالت فرنگی شیائومی است که در سال 2018 عرضه شد. نام این محصول کاور توالت هوشمند Tinymu Pro-H بوده که قیمت آن بسته به قابلیت ها از 999 یوان ( 157 دلار ) تا 1299 یوان ( 204 دلار) قابل تغییر است

کاور توالت فرنگی هوشمند شیائومی

کاور توالت فرنگی هوشمند شیائومی دارای قابلیت الکترولیز کردن آب و اضافه کردن اسید هیپوکلروس بوده که می تواند سطح داخلی توالت را ضدعفونی و کاملا استریل کند و 99 درصد از باکتری ها را از بین ببرد. این قابلیت کمک می کند تا مدفوع سریعا به داخل چاه برود و توالت همیشه تمیز بماند. این دستگاه می تواند یه خوبی آب را روی سطح پخش کند تا تمام محیط را پوشش دهد و به خوبی تمیز شود. لازم به ذکر است که آب استریل شده توسط دستگاه به راحتی به آب معمولی تبدیل می شود که این نشان می دهد طراحی این دستگاه با محیط زیست سازگار است.

کاور توالت فرنگی هوشمند شیائومی

هر زمانی که درب رویی توالت را باز کنید اسپری های آبی که در قسمت داخلی این کاور هوشمند قرار گرفته اند شروع به پخش آب و مرطوب کردن سطح داخلی می کند تا کمتر کثیف شود. این محصول هوشمند از 8 حالت برخوردار شده که هر کدام برای شستشو مخصوص در نظر گرفته شده است.

کاور توالت فرنگی هوشمند شیائومی

یکی از قابلیت های جالب کاور توالت فرنگی هوشمند شیائومی تعیین دمای آب و حلقه دور توالت است که این امکان را فراهم می کند در تمامی فصل ها با توجه به دمای محیط دمای حلقه و آب را تنظیم نمایید.

کاور توالت فرنگی هوشمند شیائومی

از دیگر قابلیت های این کاور هوشمند این است که امکان بو گیری را فراهم می سازد. این قابلیت را می توانید از زمانی که روی حلقه می نشینید آغاز کنید. کربن فعال با دئودورانت کاتالیزور ترکیب می شود و سپس از فن برای پخش کردن این ترکیب در فضا استفاده می کند تا بوی بد از بین برود و محیط خوش بو شود.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

آینده صنعت لوازم خانگی ترکیبی از “کالا + خدمات + داده + محتوا”

admin

پنکه ایستاده شیائومی با قابلیت های هوشمند به بازار چین عرضه شد

فرناز گلرخ

نگاهی به بخارپز چندکاره شیائومی

زهرا سیاحی

ارسال دیدگاه