لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
معاون فنی گمرک

۴۲۰ کانتینر قاچاق لوازم خانگی بوش مرجوع می شود

واردات ممنوعه لوازم خانگی بوش
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، معاون فنی گمرک گفت: با تصمیم نهایی دستگاه‌های مرتبط مقرر شد ۴۲۰ کانتینر قاچاق لوازم خانگی بوش مرجوع شود.

 مهرداد جمال ارونقی اظهار داشت: پس از مطرح شدن موضوع کانتینرهای لوازم خانگی بوش که در زمان ممنوعیت تمدید، ثبت سفارش شده بودند بین ۳ دستگاه مسئول این حوزه یعنی گمرک، وزارت صنعت و بانک مرکزی تصمیم بر این شد که به همه دستگاه‌ها ابلاغ شود تا ظرف ۲۰ روز اگر ملاحظه خاصی در مورد این محموله دارند به ما اعلام کنند که البته به نظر نمی‌رسد مساله خاصی هم وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: با توجه به این مساله که تمدید ثبت سفارش ۴۲۰ کانتینر قاچاق لوازم خانگی بوش در زمان ممنوعیت انجام شده و کد رهگیری بانکی آن هم از عملیات بانکی استفاده نکرده تصمیم هر ۳ دستگاه مرجوع کردن این محموله بوده است.

به گزارش مهر، جمال ارونقی گفت: این صورتجلسه به صاحب کالا ابلاغ می‌شود و ایشان موظف هستند ظرف ۳ ماه از تاریخ ابلاغ این صورتجلسه نسبت به بازگرداندن یا مرجوع کردن این محموله به خارج از کشور اقدام کنند در غیر این صورت کالا به ضبط قطعی دولت درخواهد آمد و مطابق مقررات با آن برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

اجرای طرح شناسه دار کردن لوازم خانگی آغاز شد

نفیسه رحیمی

کشف محموله لوازم خانگي قاچاق 6 ميلياردي در مرند

admin

فروش ماشین لباسشویی های بوش به یک میلیون رسید

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه