گوشی هوشمند سامسونگ
فناوری

جلوتر از زمان: عصری جدید در نوآوری گوشی‌های هوشمند

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، وقتی الکساندر گراهام بل، مخترع تلفن در سال 1906 گفت «زمانی خواهد رسید که انسان بتواند ...

نفیسه رحیمی | 3 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، وقتی الکساندر گراهام بل، مخترع تلفن در سال 1906 گفت «زمانی خواهد رسید که انسان بتواند کسی را که در دور دست با او صحبت می‌کند، ببیند».

هرچند اختراع تلفن این واقعیت را قابل پذیرش کرد که افرادی در دو شهر یا کشور دور از هم می‌توانند با یک دستگاه با هم صحبت کنند، اما اینکه بتوانید آن فرد را ببینید، هنوز قابل باور نبود.

امروزه و 145 سال بعد از آن اختراع مهم، جهان در عصر گوشی‌های هوشمند است. امروزه گوشی‌های هوشمند نه تنها امکان دیدن فرد مقابل را برای شما فراهم می‌کنند بلکه به شما امکان می‌دهند تا از طرق مختلف مانند صدا، ویدیو، متن و غیره با هم در تماس باشید. گوشی هوشمند امروزه به ابزاری مهم در زندگی روزمره ما تبدیل شده است.

تبدیل تلفن گراهام بل از یک ابزار الهام‌بخش به نیازی روزمره تا سال 1876 و رسیدن به دست 3.8 میلیارد نفر اتفاق افتاد. زمانی که 48.2 درصد از جمعیت جهان، با استفاده از همین ابزار با هم تماس برقرار می‌کردند.

این فناوری در طول سال‌های متمادی به سمت تکامل رفته و ما انسان‌ها سوار بر همین نوآوری‌های به دنبال زندگی پیشرفته‌تر بوده‌ایم. برای ما هیچ پاداشی بهتر از این واقعیت نیست که سامسونگ همواره در مرکز این روند تکامل بوده و همچنان تلاش داریم تا این نقش پیشتازی خود را حفظ کنیم.

ما افتخار می‌کنیم که با ارائه جدیدترین پیشرفت‌های فناوری، مجهز کردن گوشی‌هایمان به نوآوری‌هایی غیرقابل تصور، خلق محصولاتی با چشم‌اندازی روشن با هدف بهبود زندگی مصرف‌کنندگان، در تقویت صنعت گوشی‌های هوشمند نقش داشته‌ایم.

مدت‌ها قبل از آنکه اولین گوشی هوشمند واقعا فراگیر شود، مهندسان ما در سوآن کره جنوبی روی تحول تک‌تک بخش‌های گوشی موبایل کار و روندی را آغاز کردند که به تدریج فناوری موبایلی را به شکل امروزی آن درآورد.

سامسونگ مدت‌ها قبل از دیگر شرکتهای مخابراتی به پتانسیل تبدیل گوشی موبایل به یک دستگاه چندکاره باور داشت. عرضه تلویزیون موبایلی در سال 1999 توانست سرگرمی را به دستان کاربران بیاورد اما معرفی دوربین 10 مگاپیکسلی در گوشی B600 توانست امکان عکاسی باکیفیت را برای اولین بار به گوشی‌های موبایل برساند.

این سامسونگ بود که بهبود تجربه کاربر را یکی از اهداف محوری خود تعریف کرده و توانست با عرضه True Colour Phone اولین نمایشگر LCD ماتریس فعال را معرفی و مسیر را برای نوآوری‌هایی هموار کند که امروزه نمونه آنها را در سری گلکسی سامسونگ شاهد هستیم.

روند تغییرات فناوری امروز بسیار سریع است و هر قابلیت گوشی همراه که یک سال پیش بسیار ساختارشکنانه به نظر می‌آمد، دیگر جذابیتی ندارد و مصرف‌کنندگان همواره به دنبال چیزی بیشتر در دستگاه‌های بعدی هستند. بهرحال اگر گوشی هوشمند قرار باشد همیشه در کنار شما باشد، بهتر است بهترین مدل باشد و هر نسخه آن هم بهتر از قبل شود. نیاز به دسترسی سریع‌تر و روان‌تر به فناوری همواره رو به افزایش است و ما هرگز تلاش برای رسیدن به ایده‌ها و فناوری‌های نوآورانه را برای استفاده در گوشی‌های هوشمند خودمان کنار نگذاشته‌ایم.

با توجه به نامشخص بودن آینده روند سریع تغییرات جهان، فناوری‌های انعطاف‌پذیری که امکان جستجوی جهان را برای مردم فراهم کنند، نیاز اصلی امروز ما است. سامسونگ مردم را محور اصلی همه فعالیت‌هایش می‌داند. ما همواره به نظرات کاربران خودمان گوش می‌کنیم تا مطمئن شویم که هر دستگاه و تجربه جدیدی که عرضه می‌کنیم بتواند نوآوری مفیدی را همراه داشته باشد که بر زندگی مردم تاثیر گذاشته و آن را بهبود ببخشد.

در تمامی کارهایمان، از دوربین‌های هوشمند تا باتری‌های با عمر بالا و قابلیت‌های امنیتی، مردم را نقطه تمرکز خودمان می‌دانیم. یکی از قوی‌ترین ستون‌های این پیشرفت آن بوده است که هرگز از تغییر نترسیده‌ایم، بلکه از آن استقبال کرده‌ و آن را برای بهبود تجربه انسان و اطمینان از رساندن جدیدترین فناوری‌ها و نوآوری‌ها به دست کاربران استفاده می‌کنیم.

ما همچنان تلاش می‌کنیم تا با کمک فناوری و نوآوری، دنیای را جهای بهتری کنیم و اکنون همه در آستانه فصلی جدید از نوآوری گوشی هوشمند و تغییر تجربه کاربران از این دستگاه هستیم.

سامسونگ برای آنکه جلوتر از زمان حرکت کرده و آماده ورود به عصری جدید در نوآوری گوشی‌های هوشمند باشد، تلاش دارد با عرضه مجموعه‌ای از نوآوری‌ها و ارتقای عملکرد، قدرت و زیبایی گوشی همراه، به مصرف‌کنندگان نشان دهد که آنچه خوب است شاید به اندازه کافی خوب نباشد. محصولات جدید سامسونگ مسیر را برای نوآوری‌های جدید حوزه گوشی همراه در سال‌های آینده فراهم کرده است.

در همین راستا سامسونگ از شما دعوت می‌کند تا در مراسم رونمایی از محصولات جدید سامسونگ حضور پیدا کنید تا شاهد معرفی نسل آینده نوآوری‌های گوشی همراه برای کمک به بیشترین استفاده شما از تمامی لحظات‌تان، باشید.

این مراسم اختصاصی روز 20 مرداد ماه (11 آگوست) از ساعت 18:30 در www.Samsung.com/Iran  و صفحه @samsungmobileir در اینستاگرام پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟