لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی
«ال کا ایران» گزارش می دهد؛

قیمت ارزان ترین تلفن بی سیم در بازار ایران + جدول

قیمت ارزان ترین تلفن بی سیم
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، تلفن ثابت در هر خانه ای یکی از ضرورات بوده زیرا یکی از مهم ترین روش های ارتباطی حال حاضر تماس تلفنی است. اگر چه امروزه حجم زیادی از ارتباطات ما با دنیای پیرامون از طریق تلفن همراه انجام می شود اما نمی توان از وظیفه تلفن ثابت در خانه های مسکونی و اداره ها چشم پوشی کرد. این وسیله همانند دیگر لوازم خانگی عمر مفیدی دارد و بعد از مدت ها باید آن را تعویض نمود به همین خاطر لیستی از قیمت ارزان ترین تلفن بی سیم موجود در بازار ایران برای شما تهیه نمودیم.

تاریخچه تلفن در این به سال 1265 بر می گردد، در این سال یک فرد بلژیکی به نام بوآتال امتیاز راه آهن ری را در دست داشت که از تهران تا شاه عبدالعظیم سیم تلفنی به طول 7 ال 8 کیلومتر برای برقراری ارتباط کشید. بعد از چالش های بسیار بعد از این اتفاق، در سال 1295 ارباب خسرو نماینده زرتشتیان در مجلس شورای ملی شرکت تلفن ایران را تاسیس نمود. از آن زمان تا کنون تلفن های ثابت از لحاظ کیفیت و اندازه و ظاهر تغییر بسیار چشم گیری داشته است به طوری که نمی توان طراحی تلفن های بی سیم امروزی را با تلفن های غول پیکر زمان قدیم مقایسه نمود.

لازم به ذکر است که در لیست قیمت ارزان ترین تلفن بی سیم که در بازار ایران به فروش می رسند به شما کمک می کند تا با قیمت  مشخصات ارزان ترین تلفن های بی سیم بییشتر آشنا شوید. در واقع این لیست یک راهنمای خرید است که شما می توانید با توجه به آن می توانید خرید بهتری داشته باشید.

قیمت ارزان ترین تلفن بی سیم

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

جدیدترین قیمت ماشین لباسشویی در بازار

نفیسه رحیمی

قیمت آون توستر تولیپس در بازار + جدول

نفیسه رحیمی

قیمت انواع تلویزیون ایکس ویژن در بازار لوازم خانگی ایران + جدول

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه