لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی خانه هوشمند فناوری
«ال کا ایران» گزارش می دهد؛

همکاری آنر و مایکروسافت برای توسعه سیستم های هوشمند

همکاری آنر و مایکروسافت
xvision
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، کمپانی آنر یکی از زیر مجموعه های برند هواوی بود که سال گذشته اعلام شد این شرکت از هواوی جدا شده است و حالا برند مستقل به شمار می آید. حال شرکت آنر از گسترش همکاری استراتژیک خود با شرکت مایکروسافت خبر داده است. همکاری آنر و مایکروسافت در جهت توسعه هوش مصنوعی و ایجاد استراتژی های فناوری آینده نگر خواهد بود.

این کمپانی چینی گفته است که اصلی ترین هدف ما از این همکاری نهایت حمایت از استراتژی 1+8+N جهانی آنر است. در همین راستا آنر از لپ تاپ  MagicBook V 14 خود به عنوان یکی از اولین لپ تاپ های جهان که از قبل سیستم عامل ویندوز 11 بر روی آن نصب شده است رونمایی کرد.

همکاری آنر و مایکروسافت

 آنر استراتژی همه جانبه 1+8+N را برای توسعه گجت های هوشمند با تمرکز بر هوش مصنوعی و تلفن های هوشمند به عنوان هسته اصلی پلتفرم معرفی کرده اما سایر محصولات مانند نوت بوک، تلویزیون هوشمند، تبلت، گجت های پوشیدنی هوشمند، هدفون و روترها نیز شامل حال این توسعه می شوند.

همکاری آنر و مایکروسافت

این شرکت از پردازش ابری و فناوری هوش مصنوعی مایکروسافت در محصول و خدمات خود مانند دستیار هوشمند YOYO ، ابزارهای همراه ، دستیار سفر AI ، خدمات رفاهی و خدمات ترجمه استفاده می کند. پس از آن که آنر کاملا مستقل شد اولین شرکتی که حاضر به همکاری و تعمین کننده این کمپانی چینی شد، مایکروسافت بود. در همین جهت آنر تصمیم گرفته تا از ویندوز 10 به عنوان سیستم عامل رسمی جهانی خود برای رایانه های خود استفاده کند.

همکاری آنر و مایکروسافت

خالی از لطف نیست اگر بدانید لپ تاپ MagicBook V 14 آنر در مراسم Smart Life Product یا لوازم زندگی هوشمند که در تاریخ 26 سپتامبر برگزار می شود، به طور رسمی پرده برداری می شود.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

تلویزیون هوشمند Vision X2 آنر به بازار معرفی خواهد شد

بهنام وحیدی

صفحه نمایش منحنی گیمینگ هوآوی روانه بازار می شود

بهنام وحیدی

نسل جدید گوشی هوشمند آنر در ایفا 2022 رونمایی شد

یاسمن داودیان

ارسال دیدگاه