لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی لوازم خانگی:

برگزاری نمایشگاه‌ها فرصتی برای توسعه صادرات لوازم خانگی است

صادرات لوازم خانگی
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی لوازم خانگی، برگزاری نمایشگاه ها را فرصتی برای توسعه صادرات لوازم خانگی و یافتن بازارهای جدید دانست و اضافه کرد: نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ۲۵ تا ۲۸ آبان ماه توسط انجمن لوازم خانگی برگزار می‌شود.

علیرضا محمدی دانیالی در نشست هم اندیشی با تولیدکنندگان لوازم خانگی و بررسی اهداف و برنامه‌های این صنعت که با حضور وزیر صنعت، معدن تجارت برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: مجلس، دولت و بخش خصوصی برای تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی باید در کنار هم قرار بگیرند و تصمیم ها با مشورت بخش خصوصی، این نهاد پویا انجام گیرد.

شاخص رقابت‌پذیری برای حمایت از سرمایه‌گذاران ارتقاء یابد

وی همچنین بر ضرورت ارتقاء شاخص سهولت کسب و کار تاکید کرد و گفت: شاخص رقابت‌پذیری کشور ما نیز برای حمایت از کسب و کارها سرمایه‌گذاران و صنعتگران باید ارتقا یابد، این خود زمینه علاقه مندی بیشتر سرمایه‌گذار را فراهم خواهد کرد.

رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی لوازم خانگی تأکید کرد: نباید بگذاریم بازار دست قاچاق و کالاهای خارجی بیفتد که در این زمینه باید اقدامات موثر انجام گیرد. همچنین شرکت‌های متوسط و کوچک به نسبت شرکت‌های بزرگ نیاز به حمایت بیشتری دارند.

برگزاری نمایشگاه‌ها، فرصتی برای توسعه صادرات است

محمدی دانیالی در ادامه، برگزاری نمایشگاه ها را فرصتی برای توسعه صادرات لوازم خانگی و یافتن بازارهای جدید دانست و اضافه کرد: نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ۲۵ تا ۲۸ آبان ماه توسط انجمن لوازم خانگی برگزار می‌شود که این بیست و یکمین دوره این نمایشگاه می باشد.

گفتنی است، در این نشست تولیدکنندگان لوازم خانگی به بررسی اهداف و برنامه‌های این صنعت با حضور وزیر صنعت، معدن تجارت پرداختند و مهمترین نقطه نظرات خود را بیان نمودند.

انتهای پیام/

butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

صادرات 183 میلیون دلاری لوازم خانگی در 9 ماهه امسال

admin

امکان صادرات کالاهای اموال تملیکی به کشور آذربایجان فراهم است

admin

سوریه مقصد جدید تولیدات آذربایجان شرقی

admin

ارسال دیدگاه