لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی
«ال کا ایران» گزارش می دهد؛

اولین تلویزیون اولد 77 اینچی فیلیپس عرضه شد

Philips launches its first 77 OLED TV
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، بزرگ ترین تلویزیون اولد فیلیپس تنها 65 اینچ بود که در بازار با استقبال مشتریان همراه بود اما در ماه ژانویه اعلام شد که فیلیپس قصد دارد تلویزیون اولد بزرگ تری را به بازار عرضه نماید. در تاریخ ذکر شده اولین تلویزیون اولد 77 اینچی فیلیپس از سری OLED806 معرفی شد و حالا این محصول به بازار اروپا راهی شده است.

تلویزیون 77 اینچی یکی از تلویزیون های سری OLED806 فیلیپس به شمار می آید به همین دلیل دارای ویژگی هایی مانند ارائه کیفیت 4K تصاویر، پشتیبانی از چند HDR ، فناوری anti burn-in، سیستم عامل Android 10 و Ambilight چهار طرفه است.

اولین تلویزیون اولد 77 اینچی فیلیپس

برای اولین بار است که فیلیپس تلویزیون OLED خود را به درگاه HDMI 2.1 مجهز نموده تا دستگاه آمادگی لازم برای ورودی 4K120 داشته باشد. علاوه بر این، از ویژگی های اختیاری مانند VRR (و AMD FreeSync) ، eARC و ALLM پشتیبانی می کند.

در اکثر کشورهای اروپایی فقط B&O ، ال جی و سونی تلویزیون های OLED بزرگتر از 65 اینچ را ارائه می دهند  بنابراین ارائه  اولین تلویزیون 77 اینچی فیلیپس باید رقابت بیشتری را در بخش تلویزیون های OLED بزرگ در بازار اروپا ایجاد کند. اینطور که مشخص است گام بعدی فیلیپس در این زمینه راه اندازی یک صفحه نمایش 83 اینچی 4K OLED خواهد بود که قبلاً ال جی و سونی تلویزیون های اود خود را در این سایز در دسترس قرار داده اند البته پاناسونیک هنوز برنامه ای برای تلویزیون های بزرگ OLED خود را اعلام نکرده است.

اولین تلویزیون اولد 77 اینچی فیلیپس در بیشتر قسمت های اروپا در دسترس قرار گرفته است اما فعلا در بریتانیا عرضه نخواهد و قیمت این محصول از 4500 یورو شروع خواهد شد.

انتهای پیام/

butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

فیلیپس دست به تولید پردازنده زد (Philips P5)

admin

آنتن مرکزی چیست؟

نفیسه رحیمی

۶ مزیت تلویزیون سری The Wall سامسونگ

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه