لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس:

قرار نیست تولیدکننده های لوازم خانگی کالاهای بی‌کیفیت و با قیمت بالا را عرضه کنند

xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،  غلامرضا مرحبا گفت: قرار نیست همانند صنعت خودروی ما برای شرکت‌های تولیدکننده های لوازم خانگی نیز شرایطی فراهم شود که یکسری کالاهای بی‌کیفیت و با قیمت بالا را تولید کنند و مردم هم ناچار به خرید کالاهای آن‌ها باشند. اصلا و ابداً این اتفاق قرار نیست بیفتد.

غلامرضا مرحبا نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به افزایش قیمت محسوس لوازم خانگی به دنبال ممنوعیت واردات این کالاها از کره‌جنوبی در کشور گفت: تولیدکنندگان لوازم خانگی در کشور باید بدانند که کسی به آن‌ها چک سفید امضاء نداده است.

وی افزود: خط قرمز ما معیشت و رفاه مردم و حمایت از مصرف‌کننده است ما به دنبال آن بودیم تا با ممنوعیت واردات لوازم خانگی از کره به کارگر ایرانی فرصتی داده شود و در مقابل هم کره از شرایط اقتصادی و سیاسی پیش آمده در سطح بین‌الملل سوء استفاده کند و با تحمیل کالاهای ساخته شده خود بخواهد پول این کالاها را به محل پول‌های بلوکه شده در کره برداشت کند.

به گزارش فارس، عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: هدف ما از ممنوعیت واردات لوازم خانگی این بود که جلوی سوء استفاده کره‌ای‌ها را بگیریم و اجازه ندهیم آن‌ها با پول ما برای کارگر خودشان شغل ایجاد کنند و کالای ساخته شده را به ایران صادر کنند و گفتیم ما زمینه کار را برای کارگر ایرانی فراهم آوریم.

مرحبا خاطرنشان کرد: قرار نیست همانند صنعت خودروی ما برای تولیدکننده های لوازم خانگی نیز شرایطی فراهم شود که یکسری کالاهای بی‌کیفیت و با قیمت بالا را تولید کنند و مردم هم ناچار به خرید کالاهای آن‌ها باشند. اصلا و ابداً این اتفاق قرار نیست بیفتد.

وی افزود: آقایان تولید کننده لوازم‌خانگی حواسشان باشد که بناست آن‌ها در یک فضای رقابتی کار کنند و کیفیت کالاهایشان را افزایش دهند و با تولید لوازم‌خانگی در داخل از اشتغال کارگران نیز حمایت شود و با ارائه یک محصول با کیفیت مردم هم راضی باشند و اگر هر کجای این معادله به هم بخورد ما جلوی آن را خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

افزایش قیمت لوازم خانگی غیرقانونی است

نفیسه رحیمی

قیمت جدیدترین تلویزیون های بازار لوازم خانگی

بهنام وحیدی

عرضه کم لوازم ‌خانگی باعث افزایش قیمت در بازار می‌شود

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه