لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

ماشین ظرفشویی جدید دیاموند اسمگ به بازار عرضه شد

ماشین ظرفشویی جدید دیاموند اسمگ
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، اسمگ تا به امروز چندین ماشین ظرفشویی از سری دیاموند خود به بازار معرفی نموده هم اکنون نیز ماشین ظرفشویی جدید دیاموند اسمگ به بازار عرضه شده است. آن طور که اسمگ اعلام کرده این محصول جدید از مجموعه Diamond  قابلیت های جالبی دارد یکی از قابل توجه ترین ویژگی های آن قابل شستشو بودن و انعطاف پذیری درب جلو دستگاه است.

ماشین ظرفشویی های سری Diamond در مدل‌ های مبله و توکار موجود است و در ایتالیا تولید می‌شوند که دارای سیستم شستشوی سیاره‌ای DryAssist هستند که به وسیله این سیستم فرایند خشک کردن ظروف انرژی کمتری مصرف خواهد کرد، همین قابلیت باعث شده تا اسمگ شش ستاره از WELS دریافت نماید.

ماشین ظرفشویی جدید دیاموند اسمگ

ماشین ظرفشویی جدید اسمگ دارای یک سبد کارد و چنگال مستقل بوده که طراحان این سبد را دوباره طراحی نمودند تا با نسخه های قبلی تفاوت داشته باشد. در حال حاضر سبد مخصوص قاشق و چنگال ها با ظرفیت و پایداری بیشتر با رانرهای تلسکوپی جدید هستند. لازم به ذکر است که در این ماشین ظرفشویی توزیع کننده مرکزی مواد شوینده با درب کشویی آسان، موتور اینورتر برای تغییر فشار اسپری آب، برنامه‌های شستشوی جدید و صدای کمتر ارائه می شود.

ماشین ظرفشویی جدید دیاموند اسمگ

برنامه های جدید عبارتند از استریلیزه که برای شستشو شیشه های بچه و تخته گوشت و برش بسیار ایده آل بوده زیرا قادر است 99.9 درصد میکروب ها را از بین ببرد، کریستال برای ظروف شیشه ای حساس و چینی و برنامه فول اکسپرس 60 که شستشو و خشک شدن ظروف را در یک ساعت تحویل می دهد.

اسمگ پنج سال خدمات پس از فروش را به علاوه 10 سال گارانتی موتور برای محصولات خود با قیمت 1990 دلار ارائه می دهد.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

ست صبحانه اسمگ با رنگ جدید به بازار عرضه شد

بهنام وحیدی

یخچال فریزر جدید FAB اسمگ معرفی شد

زهرا سیاحی

نحوه ریختن نمک در ماشین ظرفشویی

زهرا سیاحی

ارسال دیدگاه