لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی خانه هوشمند لوازم خانگی خارجی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

کلید های هوشمند چند منظوره آمازون راهی بازار شد

کلید های هوشمند چند منظوره آمازون
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، به تازگی کلید های هوشمند چند منظوره آمازون از سری سوئیچ‌ های هوشمند Basics این کمپانی راهی بازار شده است. این محصول امکان کنترل روشنایی خانه را به وسیله هوشمندسازی کلید فراهم می نماید. کلید های هوشمند آمازون نسبت به دیگر نسخه های دیگر ارزان تر بوده و در حال حاضر علاقه مندان می توانند این محصول را از طریق سایت آمازون تهیه کنند.

پیش از این در سبد لوازم خانگی هوشمند آمازون تنها سه محصول یافت می شد اما اخیرا تعداد این محصولات هوشمند تحت عنوان برند آمازون به هفت رسیده که این موضوع نشان دهنده رشد تدریجی اکوسیستم خانه هوشمند آمازون است. خالی از لطف نیست اگر بدانید این مجموعه شامل ترموستات هوشمند، نمایشگر کیفیت هوا هوشمند و دو شاخه هوشمند است.

آخرین کلید هوشمند عرضه شده آمازون بین 18 الی 21 دلار قیمت دارد به طوری که کلید ها تک قطبی 17.99 دلار اما اگر به همراه دیمر های تک قطبی باشد 19.99 دلار قیمت خواهد داشت که با هر دو کلید می توان یک مدار روشنایی را کنترل نمود. سه و چهارمین کلید های هوشمند چند منظوره آمازون یک کلید سه طرفه با قیمت 18.99 دلار بوده که اگر به همراه دیمر سه طرفه باشد 20.99 دلار قیمت دارد که به شما کمک می کند یک مدار را از دو مکان کنترل کنید.

کلید های هوشمند چند منظوره آمازون

کلید های جدید آمازون با سیستم Frustration-Free Setup آمازون سازگار است تا مشتریان بتوانند به راحتی آن را نصب نمایند در واقع این بدان معناست که کاربر هیچ مشکلی در نصب نخواهد داشت. اما از طرف دیگر کلید های آمازون باید به سیم کشی داخلی خانه متصل شوند و به سیم خنثی نیاز دارند.

کلید های هوشمند چند منظوره آمازون

کلید های هوشمند چند منظوره آمازون برای اتصال به اینترنت نیازی به هاب خانه هوشمند ندارند و برنامه اصلی آن و الکسا می توان این امکان را فراهم کنند. یکی از قابلیت های کاربردی این دستگاه برخورداری از دستیار صوتی الکسا بوده که کنترل روشنایی خانه را بسیار راحت می کند.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

ورود آمازون به بازار لوازم خانگی با عرضه محصولات جدید در سال جاری

admin

بلندگوی هوشمند آمازون امنیت خانه را تامین می‌کند

بهنام وحیدی

رویکرد متفاوت سامسونگ و ال جی در بازارلوازم خانگی

admin

ارسال دیدگاه