لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

پایه نگهدارنده تلویزیون Mi شیائومی راه حلی برای جا به جا کردن تلویزیون

پایه نگهدارنده تلویزیون Mi شیائومی
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، هفته گذشته غول فناوری چینی پایه نگهدارنده تلویزیون Mi شیائومی با قابلیت چرخش و حرکت 360 درجه ای به بازار راه پیدا کرد. این نگهدارنده از دسته محصولات سری Lifestyle این کمپانی چینی بوده که برای تلویزیون 65 الی 100 اینچی تولید شده است.

براکت تلویزیون شیائومی از فلز ساخته شده و به گونه ای طراحی شده که وزن تلویزیون بر روی دو پایه باشد. پایه های براکت از لوله های توخالی ضخیم و تقویت شده فلزی ساخته شده است که آنها را قادر می سازد تا 120 کیلوگرم وزن را به آسانی تحمل کنند. علاوه بر این، پایه نگهدارنده تلویزیون Mi شیائومی دارای ویژگی های ایمنی برای محافظت بیشتر از تلویزیون در مقابل لرزش، شیب و اقداماتی که باعث افتادن تلویزیون می شود، است.

پایه نگهدارنده تلویزیون Mi شیائومی

این پایه را می توان در 9 سطح مختلف از لحاظ ارتفاع تنظیم نمود همچنین مجهز به چرخ‌ هایی با قابلیت چرخش 360 درجه ای و ترمزهای پایی بوده که به شما این امکان را می‌ دهد با قرار گرفتن تلویزیون بر روی آن در هر کجا تلویزیون را به راحتی حرکت دهید.

پایه نگهدارنده تلویزیون Mi شیائومی

استند تلویزیون شیائومی برای محیط های حرفه ای و کاری مانند اتاق کنفرانس، دفاتر و نمایشگاه های تجاری طراحی شده که البته به دلیل طراحی ساده و مینیمالیستی که از آن منعکس می شود می توان از آن در خانه نیز استفاده نمود.

پایه نگهدارنده تلویزیون Mi اکنون برای پیش فروش در چین و با قیمت 999 یوان (156 دلار) در دسترس است.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

رسانه‌های معتبر جهان در مورد تلویزیون Neo QLED سامسونگ چه گفتند؟

نفیسه رحیمی

دستگاه رطوبت گیر هوشمند میجیا با قابلیت های جدید به بازار عرضه شد

فرناز گلرخ

حضور تلویزیون های جدید برندها در CES2021

زهرا سیاحی

ارسال دیدگاه