لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی نمایشگاه لوازم خانگی ویدیوهای لوازم خانگی
مدیرعامل مادیران در گفتگو با «ال کا ایران»:

معرفی محصولات جدید ایکس ویژن در نمایشگاه لوازم خانگی تهران/سهم لوازم خانگی قاچاق در بازار حدود 40 درصد است

محمود قهاری
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، گروه مادیران با برند تی سی ال و  ایکس ویژن در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران حضور پیدا کرد. مدیرعامل صنایع لوازم خانگی مادیران با اشاره به معرفی جدیدترین محصولات ایکس ویژن در نمایشگاه لوازم خانگی تهران تاکید کرد:هدف ما در ایکس ویژن ارائه کالای با کیفیت و با قیمت مناسب است.

مادیران یکی از بزرگترین تولیدکننده های لوازم خانگی در ایران است که برند ایکس ویژن را به بازار ایران معرفی کرد و نماینده اصلی گروه تی سی ال در کشورمان تلقی می شود. در حاشیه بازدید از غرفه تی سی ال و  ایکس ویژن در نمایشگاه لوازم خانگی با  آقای محمود قهاری، مدیرعامل مادیران گفتکو کردیم.

مدیرعامل صنایع لوازم خانگی مادیران در خصوص این رویداد عنوان کرد: 21امین نمایشگاه لوازم خانگی علیرغم انتظارات با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. سال گذشته به دلیل محدودیت های کرونا رونق و شلوغی امسال را نداشت. علاوه بر بازدید عموم، تعداد شرکت های حاضر در  نمایشگاه نیز بیشتر شده بود و تولیدکننده لوازم خانگی با دستی پر  و محصولات جدید در این رویداد شرکت کردند.

وی افزود: سطح کیفی محصولات تولید کننده های لوازم خانگی طی دو سال اخیر ارتقا پیدا کرده و می توان انتظار روزهای خوشی را برای این صنعت داشت.

آقای محمود قهاری در خصوص تولیدات برند ایکس ویژن گفت: برند ایکس ویژن و تی سی ال بیشتر با تلویزیون شناخته می شوند اما طی دو سال اخیر محصولات دیگری نظیر کولر گازی یخچال فریزر و ماشین لباسشویی در سبد محصولات شرکت قرار دادیم.

وی در ادامه گقت: تولیدات ما مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا است و تمامی رنج محصولات نظیر یخچال فریزر کمبی، ساید بای ساید و چهار درب تولید و به بازار عرضه می شود.

مدیرعامل لوازم خانگی مادیران افزود: محصولات ایکس ویژن ضمن کیفیت و تنوع بالا و همچنین امکانات پیشرفته از قیمت مناسبی برخوردار است و این مورد با توجه به شرایط اقتصادی مردم اتفاق خوبی است که در واقع هدف ما ارائه کالایی با کیفیت و با قیمت مناسب است.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

لیست قیمت تلویزیون های 4K ایکس ویژن در بازار لوازم خانگی

بهنام وحیدی

زندگی خلاق را با تلویزیون‌های هوشمند تی سی ال تجربه کنید

بهنام وحیدی

فروشگاه مرکزی مادیران در شرق تهران افتتاح شد + تصاویر و ویدیو

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه