لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی ویدیوهای لوازم خانگی

گزارش تصویری از خطوط تولید تلویزیون و مانیتورهای سام الکترونیک +ویدیو

گزارش تصویری از خطوط تولید تلویزیون و مانیتورهای سام الکترونیک
xvision
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، پیش از خروج سامسونگ از بازار ایران، شرکت سام الکترونیک به عنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری برند سامسونگ به تولید و عرضه محصولات این غول فناوری کره ای در بازار ایران مشغول بود و محصولات این شرکت در قالب تولید مشترک میان گروه سام و شرکت سامسونگ در خطوط تولید تلویزیون و مانیتورهای سام الکترونیک عرضه می شد.

شرکت های کره ای پس از تشدید تحریم ها و مشکلات نقل و انتقال پول مجبور به ترک بازار ایران شدند و در نتیجه شرکت های ایرانی برای پر کردن این خلا دست به کار شده و سام الکترونیک با معرفی برند سام جایگزین مناسبی برای محصولات سامسونگ معرفی کرد.

راه اندازی خطوط تولید تلویزیون و مانیتورهای سام الکترونیک و همچنین هوشمند سازی آن ها در راستای تامین نیاز بازار و همچنین اشتغال زایی صورت گرفته است. گروه سام طی سال های گذشته تلاش کرده تا با ارتقا کیفیت و امکانات محصولات حود و همچنین ارائه مدل هایی متنوع و در سایزهای مختلف به نیاز مشتریان ایرانی پاسخ دهد.

 

محصولات گروه سام در حال حاضر با ضمانت سام سرویس در اختیار مشتریان قرار می گیرد که برای آشنایی با کارخانه تولید تلویزیون و مانیتور این برند می توانید این ویدیو را مشاهده کنید.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

ظرفیت یخچال های جدید سامسونگ را کم و زیاد کنید

admin

نمایش نسخه لاکچری تلویزیون وال سامسونگ در هفته مد پاریس

نفیسه رحیمی

معرفی لوازم جانبی اختصاصی تلویزیون‌های سامسونگ

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه