فناوری

تفاوت خدمات در شعب و نمایندگی‌های داریا

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، برای همه ما پیش آمده که تلفن همراه، تبلت و یا گجت‌های هوشمندمان دچار مشکل شوند و ...

نفیسه رحیمی | 2 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، برای همه ما پیش آمده که تلفن همراه، تبلت و یا گجت‌های هوشمندمان دچار مشکل شوند و بخواهیم برای تعمیر آن‌ها اقدام کنیم. یکی از راه‌های تعمیر این محصولات، مراجعه به شرکتی است که محصول مورد نظر را گارانتی کرده و محصول تحت ضمانت آن فروخته شده است. امروزه یکی از پرکارترین این شرکت‌ها، داریا همراه پایتخت است که گوشی‌ها، تبلت‌ها و گجت‌های سامسونگ را وارد کشور و کیفیت آن‌ها را ضمانت می‌کند. اما هنگامی که با مشکلی مواجه می‌شوید و می‌خواهید به داریا همراه پایتخت، برای رفع مشکل خود، مراجعه کنید با سه گزینه مواجه خواهید شد: مراجعه به شعب، مراجعه به نمایندگی، ارسال پستی. برای بیشتر افراد این پرسش مطرح می‌شود که این سه مورد چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

تفاوت خدمات در شعب و نمایندگی‌های داریا

شعب داریا همراه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای رفع مشکلات موبایل، تبلت و یا گجت‌های شما هستند. شعب داریا همراه معتلق به خود این شرکت هستند و تحت نظارت مستقیم شرکت سامسونگ عمل می‌کنند. تکنسین‌های حاضر در شعب، زیرنظر کارشناسان سامسونگ دوره آموزشی دیده و هرچند وقت یک بار، اطلاعات آن‌ها به روز می‌شود. کارمندان حاضر در شعب توسط مدرسین جهانی، برای برخورد صحیح با مشتریان، آموزش داده می‌شوند. نظارت روی کار تکنسین‌ها دائمی است و تعمیرات دستگاه‌ها در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌پذیرد.

نمایندگی‌های داریا همراه، که تعداد آن‌ها بیشتر از شعب است نیز انواع خدمات تعمیرات را انجام می‌دهند اما تفاوت اصلی در اینجاست که در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی‌تر آنها را به شعب اصلی ارسال می‌کنند. اگر دستگاه خود را برای تعمیر به یکی از نمایندگی‌های داریا همراه سپردید، می‌توانید وضعیت آن را از طریق مرکز تماس داریا همراه پایتخت پیگیری کنید. این روش برای کسانی که به شعب اصلی دسترسی ندارند، کارآمدتر است اما به خاطر داشته باشید که بازه زمانی تعمیر دستگاه شما بیشتر از شعب اصلی است و لازم است که بیشتر منتظر بمانید.

روش دیگری که می‌توانید دستگاه خود را به وسیله آن، به داریا همراه، بسپارید ارسال پستی است. می‌توانید موبایل، تبلت یا گجت آسیب‌دیده خود را از طریق شرکت ملی پست، تیپاکس و دی‌تی‌اس برای شعبه اصلی داریا همراه پست کنید. این ارسال کاملا رایگان است و بعد از تعمیر، دستگاه شما از طریق پست به دست‌تان خواهد رسید. اگر به هردلیلی به نمایندگی‌ها و شعب دسترسی ندارید، جای نگرانی نیست، داریا به هرحال همراه شما است.

داریا همراه پایتخت که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ و با هدف عرضه گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ به بازار ایران، شروع کرد، حالا برای همراهی بیشتر با مشتریان خود، خدمات پس از فروشی همسطح با استانداردهای جهانی، به آنان ارائه می‌دهد. اگر گوشی‌ها، تبلت‌ها یا گجت‌های سامسونگ را خریداری می‌کنید، در هنگام خرید به گارانتی داریا همراه پایتخت توجه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید از خدمات پس از فروش استاندارد و مناسب با شان مشتریان بهره‌مند شوید.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟