روسیه از ورود به ایفا 2022 منع شد
اخبار لوازم خانگی

روسیه از ورود به ایفا 2022 منع شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، برگزارکنندگان بزرگ‌ترین نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی اروپا، Internationale ...

بهنام وحیدی | 2 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، برگزارکنندگان بزرگ‌ترین نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی اروپا، Internationale Funkausstellung Berlin روز پنجشنبه گفتند که بلاروس و روسیه از ورود به ایفا 2022 منع خواهند شد.

این اظهار نظر نشان می دهد که تصمیم IFA علیه شرکت های روسی مشابه تصمیم کنگره جهانی موبایل در بارسلون اسپانیا برای نمایشگاه 2022 است. شرکت GSMA، برگزارکننده MWC 2022 در اوایل ماه مارس همچنین حضور شرکت‌ های فناوری روسی را به دلیل جنگ روسیه و اوکراین محدود کرد.

برای مشاهده جدیدترین خبر های نمایشگاه ایفا ۲۰۲۲ روی گزینه زیر کلیک کنید.

نمایشگاه ایفا ۲۰۲۲

ینس هیثکر، مدیر اجرایی IFA در یک کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران گفت: تا زمانی که این وضعیت ادامه دارد اجازه حضور غرفه‌ داران از روسیه و بلاروس را به IFA نخواهیم داد.

وی در ادامه اضافه اضافه کرد : برگزارکننده IFA از قوانین آلمان در رابطه با چنین اقداماتی پیروی خواهد کرد.

خبر منع روسیه از ورود به ایفا 2022 زمانی اعلام شد که Heithecker اعلام کرد قصد دارد پس از دو سال وقفه نمایشگاه‌ IFA 2022 را به صورت حضوری از سر بگیرد. این رویداد همانطور که برنامه ریزی شه است از 2 تا 6 سپتامبر برگزار خواهد شد.

غول های فناوری در کره مانند سامسونگ الکترونیکس و ال جی الکترونیکس هنوز حضور خود را در IFA 2022 اعلام نکرده اند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟