لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی:

شرکت‌ های لوازم خانگی هیچ افزایش قیمتی نداشته‌ اند

رفع کمبود بازار با عرضه محصولات جدید
xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت که از آخر سال ۱۴۰۰ تاکنون شرکت‌های لوازم خانگی هیچ افزایش قیمتی نداشته‌اند.

اکبر پازوکی در پاسخ به سوالی درباره افزایش نرخ لوازم خانگی، گفت: هیچ شرکتی مجوز افزایش نرخ دریافت نکرده و از آخر سال ۱۴۰۰ تاکنون شرکت‌ها هیچ افزایش قیمتی نداشته‌اند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی همچنین درباره اجرای طرح مقابله با قاچاق، اظهار کرد: اتحادیه از سه سال پیش طرح مقابله با قاچاق را اجرا می‌کند. در مرحله اول اطلاع رسانی و مرحله دوم اجرای کلاس‌های سامانه جامع تجارت برای بنکداران و خرده فروشان انجام شد.

همچنین به گفته وی افرادی که درحال‌حاضر به دنبال تمدید پروانه کسب هستند، باید ابتدا در سامانه جامع تجارت ثبت نام کنند و کد نقش بگیرند تا بتوانند کالا خرید و فروش کنند. بنابراین همه کالاها باید شناسه کالا و کد رهگیری دریافت کنند.

به گزارش ایسنا، گفتنی است طرح مقابله با کالای قاچاق و تقلبی در بخش لوازم یدکی از فروردین آغاز و مقرر شد از پایان اردیبهشت ماه این طرح در بخش لوازم خانگی و بعد به ترتیب در حوزه محصولات دخانی، آرایشی و بهداشتی و پوشاک اجرا شود.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

راهنمای خرید چرخ گوشت به همراه لیست قیمت

نفیسه رحیمی

چرا بازار پکیج و آبگرمکن نابسامان است؟

نفیسه رحیمی

درج قیمت تولیدکننده و مصرف‌کننده بر روی 90 درصد کالا‌ها

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه