لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

خط تولید ماژول تلویزیون مادیران با سرمایه‌گذاری ۷ میلیون دلار افتتاح شد

خط تولید ماژول تلویزیون مادیران با سرمایه‌گذاری ۷ میلیون دلار افتتاح شد
xvision
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمد مهدی برادران معاون وزیر صمت با حضور در کارخانه صنایع الکترونیک مادیران خط تولید ماژول تلویزیون را افتتاح کرد. با راه اندازی این خط تولید بخش زیادی از  نیاز کشور به ماژول تامین شد و در نهایت قاچاق تلویزیون دیگر توجیح اقتصادی نخواهد داشت.

معاون صنایع عمومی وزارت صمت از خودکفایی ایران در تولید تلویزیون با افتتاح خط تولید صفحه نمایش تلویزیون ایکس ویژن خبرداد و گفت: پیش از این به دلیل کافی نبودن تولید تلویزیون برای تامین نیاز داخل، بازارهای ما به سمت کالای قاچاق می‌رفتند. یکی از مجموعه‌هایی که به صورت ویژه چندین ماه است با هماهنگی دفتر لوازم خانگی وزارت صمت برای خودکفا شدن ایران در تولید تلویزیون با شرایط رقابتی و کیفیت مناسب درخور نام ایران و ایرانی رنامه‌ریزی می‌کنند، مجموعه مادیران است.

مهدی برادران با بیان اینکه مادیران همیشه در موضوع تعدیل قیمت بازار پیش‌قدم بوده است، تصریح کرد: این مجموعه یک هلدینگ شفاف و بورسی است و  ۱۲۰ هزار سهامدار حقیقی در این مجموعه شریک بوده و عملکرد آن را رصد می‌کنند. من از سهامداران تشکر می‌کنم که سود صنعت را به کارهای دلالی و سوداگری ترجیح داده‌اند.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

خط تولید تلویزیون 65 اینچ هوشمند پارس افتتاح شد + ویدیو

فرناز گلرخ

انحنای زیبای صداها با ساندبارهای سامسونگ

نفیسه رحیمی

سامسونگ پتنتی از تلویزیون های هولوگرافیک به ثبت رساند

admin

ارسال دیدگاه