لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
با حضور وزیر صمت:

انتخاب الکترونیک به عنوان صادرکننده نمونه صنعت لوازم خانگی برگزیده شد

انتخاب الکترونیک به عنوان صادرکننده نمونه صنعت لوازم خانگی برگزیده شد
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، وزیر صنعت، معدن و تجارت در آئین تجلیل از صادرکنندگان نمونه از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به دلیل پیشگامی در صادرات محصولات لوازم خانگی تقدیر کرد.

محمدجنتیان، عضو هیئت مدیره گروه صنعتی انتخاب الکترونیک ۱۴ تیرماه با حضور در آئین تجلیل از صادرکنندگان نمونه در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان، لوح تقدیر و تندیس صادرکننده نمونه را که به دلیل پیشگامی در حوزه صادرات محصولات لوازم خانگی به بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی ایران رسیده بود را دریافت کرد.

انتخاب الکترونیک به عنوان صادرکننده نمونه صنعت لوازم خانگی برگزیده شد

سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در این مراسم با تاکید بر نقش ارتباط میان کسب‌وکارها در پایداری صادرات، اظهار کرد: در این زمینه اقداماتی مانند ایجاد مراکز تجاری و برقراری تعاملات میان استان‌های کشور و استان‌هایی در خارج کشور انجام شده است.

وی افزود: دولت باید در زمینه تنظیم‌گری، تسهیل‌گری و نظارت تمرکز ویژه داشته باشد و در صورتی‌که مداخله دولت حساب شده نباشد، ثبات از اقتصاد دور خواهد شد.

فاطمی امین همچنین آمار و ارقام موجود و مرتبط با حوزه صادرات را نوید بخش جهش چشمگیر در این زمینه دانست.

بر اساس این گزارش، گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، صاحب گسترده‌ترین زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی در غرب آسیا در دوسال گذشته رشد بیش از 80 درصدی در زمینه صادرات محصولات لوازم خانگی به کشورهای خارجی و همچنین رشد بیش از 2 برابری مقاصد صادراتی محصولات خود را تجربه کرده است.

همچنین صادرات محصولات لوازم خانگی برندهای وابسته به این گروه صنعتی از سال 2021 به کشورهای اروپایی آغاز شده و تاکنون ادامه دارد.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

سه برند شاپ دوو در کرمانشاه افتتاح شد

نفیسه رحیمی

افتتاح ۸ برندشاپ دوو در مشهد همزمان با سالروز ولادت امام هشتم + تصاویر

نفیسه رحیمی

شرایط استفاده از جشنواره پاییزی دوو 1400 اعلام شد

نفیسه رحیمی

یک دیدگاه

حسین 24 تیر 1401 at 11:08 ق.ظ

به احتمال زیاد ضادرات انتخاب به کشورهای اروپایی با برند دوو الکترونیکس است که سابقه تولید در کشورهای اروپایی را دارد شرکت دوو که تا دو دهه قبل تولیدات ان از شرکتهای سامسونگ و ال جی بیشتر بود یک دهه قبل ورشکسته و برای فروش به مزایده گذاشته شد برنده اول ان گروه صنعتی انتخاب بود و 75 میلیون دلار پیش پرداخت نیز واریز اما در پرداختیها بعد مشکلاتی پیش آمد و در نهایت سرمایه گذار کره ای شرکت دانگیو ان را خرید و به دانگیو دوو تغییر نام داد شرکت ماب مکزیک که بعد از توقف تولید لوازم خانگی آمریکایی با تولید و صادرات لوازم خانگی با برند ماب نتوانست موفقیتی کسب کند امتیاز تولید تلوزیون و لوازم خانگی این برند را خرید و هم اکنون تحت لیسانس ماب برند دوو در ایران تولید میشود البته ندرتا قطعات کره ای در محصولات جدید مورد استفاده ثرار می گیرد و اکثر قطعات آن از کشور چین وارد می گردد رسیدن به این مقام جای تبریک دارد اما قطعا حفظ ان برای چند سال متوالی اهمیت بالاتی دارد

پاسخ

ارسال دیدگاه