لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
ذره‌بین «ال کا ایران» بر فعالیت مدیا مارکت های ایرانی

گرانفروشی شهر لوازم خانگی صحت دارد؟ + سند

xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، هرچند مدت زمان زیادی از افتتاحیه شهر لوازم خانگی نگذشته اما گویا حاشیه های این مدیا مارکت ایرانی تمامی ندارد. بعد از نارضایتی مشتریان شهر لوازم خانگی از تاخیر شدید در ارسال کالای خریداری شده از این مجموعه، حال صحبت هایی از گرانفروشی شهر لوازم خانگی به گوش می‌رسد.

شهر لوازم خانگی گرانفروشی می‌کند؟

در شرایطی که مدیران شهر لوازم خانگی قوانین عجیبی برای این مجموعه وضع کرده اند و گویا احترام خاصی برای مخاطب قائل نیستند، برخی از مخاطبان ال کا ایران عکس هایی را از این مجموعه برای تحریریه ال کا ایران ارسال کرده اند که به شائبه گرانفروشی شهر لوازم خانگی دامن می‌زند.

در شرایطی که برخی از مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی هنوز در گیر و دار تحویل کالاهای خود هستند و به هر روشی که می توانند، نارضایتی خودرا از مجموعه شهر لوازم خانگی اعلام کرده اند (البته اگر نظراتشان در صفحه اینستاگرام شهر لوازم خانگی حذف نشود)، برخی دیگر از مشتریان شهر لوازم خانگی به بالا بودن برخی از محصولات موجود در این مدیا مارکت اشاره می کنند.

تصاویر ارسالی مخاطبان ال کا ایران نشان می ‌دهد که قیمت نقدی چند محصول موجود در شهر لوازم خانگی، از بازار گرانتر بوده و همین امر هم سبب شده که موضوع گرانفروشی شهر لوازم خانگی، اینبار جدی تر مطرح شود.

به عنوان مثال آنطور که در عکس ارسالی از سوی مخاطبان ال کا ایران مشخص است، قیمت ماشین لباسشویی کندی مدل GVS-228TC3 در شهر لوازم خانگی 15 میلیون و 197 هزار 500 تومان اعلام شده است درحالی که قیمت همین محصول در سایت های فروشگاهی، بدون تخفیف عددی معادل 14 میلیون و 506 هزار تومان و با تخفیف، 13 میلیون و 980 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

گرانفروشی شهر لوازم خانگی

در تصویر دیگر ارسالی از سوی مخاطبان مشخص است که قیمت ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-KD1059W در شهر لوازم خانگی، 16 میلیون و 432 هزار و 200 تومان قیمت خورده که همین محصول در سایت های فروشگاهی معتبر ایرانی بدون تخفیف عددی معادل 15 میلیون و 950 هزار تومان و با تخفیف 15 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

گرانفروشی شهر لوازم خانگی

مشتریان از گرانفروشی شهر لوازم خانگی چه می گویند؟

علت بررسی قیمت های محصولات شهر لوازم خانگی به دلیل درخواست مخاطبان ال کا ایران بوده به همین دلیل بازهم سری به صفحه اینستاگرام شهر لوازم خانگی زدیم تا اطلاعات دقیق‌تری در این باره به دست بیاوریم.

گرانفروشی شهر لوازم خانگی

کافیست سری به بخش نظرات پست های اینستاگرام شهر لوازم خانگی بزنید تا متوجه گران بودن قیمت برخی از محصولات شهر لوازم خانگی بشوید. البته که باید دست بجنبانید چرا که حذف و سانسور نظرات مخاطبان ناراضی شهر لوازم خانگی برای مدیران این مجموعه یک امر عادی بوده و عین خیالشان هم نیست که چه بلایی سر مشتریان خود می آورند. گویا خیالشان از عدم نظارت بر عملکرد نه چندان خوشایندشان راحت است.

تفاوت قیمت محصولات در شهر لوازم خانگی و سایت های فروشگاهی

گرانفروشی شهر لوازم خانگی

اگر قصد خرید نقدی محصولی را دارید، پیش از خرید از شهر لوازم خانگی قیمت محصول را در سایت های فروشگاهی معتبر چک کنید. احتمالا پس از چک کردن قیمت ها نظرتان در خصوص خرید از شهر لوازم خانگی تغییر خواهد کرد.

البته که همه محصولات در شهر لوازم خانگی گرانتر از بازار و یا سایت های فروشگاهی نیست و در پاسخ های غیر رسمی شهر لوازم خانگی که در صفحه اینستاگرام این مجموعه منتشر شده، مدیران شهر لوازم خانگی می گویند که قیمت تمامی محصولات، قیمت مصوب شده است.

حال این پرسش از مجموعه شهر لوازم خانگی مطرح است که اگر قیمت محصولات در شهر لوازم خانگی مصوب شده است، چرا قیمت ها در بازار و سایت های فروشگاهی ارزان تر از شهر لوازم خانگی است؟ چرا قیمت برخی از محصولات لوازم خانگی در شهر لوازم خانگی از سایت های فروشگاهی گرانتر است؟ آیا این خود نوعی گرانفروشی نیست؟

به فرض اینکه مدیران شهر لوازم خانگی درست بگویند و قیمت محصولات در این مجموعه، قیمت مصوب شده قانونی باشد، چرا باید مشتریان برای خرید به شهر لوازم خانگی بیایند؟ در شرایطی که می توانند همان محصول را با قیمت کمتر و البته زحمت کمتر از فروشگاه های اینترنتی بخرند؟

پرسش مهمتر این است که چرا با وجود اینکه قیمت برخی از محصولات در بازار و سایت های فروشگاهی از شهر لوازم خانگی ارزان تر است، شهر لوازم خانگی در تبلیغات گسترده خود در خصوص قیمت مناسب و منصفانه سخن می گوید؟ گرانتر بودن قیمت برخی از کالاها در شهر لوازم خانگی نسبت به سایت های فروشگاهی و بازار، نامش منصفانه است؟ آیا این رفتار مصداق دروغ گفتن و بلوف تبلیغاتی نیست؟

ال کا ایران این حق را برای شهر لوازم خانگی قائل است تا جوابیه شهر لوازم خانگی در خصوص این خبر را منتشر کند.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

تکذیب رپورتاژ آگهی شهر لوازم خانگی توسط وزارت صمت/ نجات برند با رپورتاژ آگهی به جای خدمات‌دهی؟!

بهنام وحیدی

نارضایتی مشتریان شهر لوازم خانگی از خدمات این مدیامارکت ایرانی

بهنام وحیدی

از شهر لوازم خانگی چه می دانیم؟ + ویدیو

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه