لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی ویدیوهای لوازم خانگی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

از شهر لوازم خانگی چه می دانیم؟ + ویدیو

از شهر لوازم خانگی چه می دانیم؟
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ممکن است نام شهر لوازم خانگی به گوش بسیاری از افراد خورده باشد و به این ترتیب، این سوال در ذهن این افراد پیش می آید که اصلا شهر لوازم خانگی چیست و چه کاری انجام می دهد که در پاسخ باید بگوییم یک فروشگاه زنجیره ای لوازم خانگی بوده و به فروش محصولات اکثر برندها مشغول است. اما بهتر است بدانید که این فروشگاه لوازم خانگی حاشیه های فراوانی دارد. از ارسال دیرهنگام کالا در برخی مواقع تا حذف نظرات مشتریان ناراضی از صفحه اینستاگرام و همچنین شائبه گران بودن قیمت برخی از محصولات نسبت به بازار و سایت های فروشگاهی، همه و همه موضوعاتی است که در ادامه خواهید خواند.

در این گزارش خواهید خواند:

  • آدرس شهر لوازم خانگی
  • تلفن شهر لوازم خانگی
  • شرایط شهر لوازم خانگی اقساطی
  • خرید اینترنتی از شهر لوازم خانگی
  • قیمت شهر لوازم خانگی

این گزارش پس از کسب اطلاعات بیشتر به روز رسانی خواهد شد اما از شما مخاطبان عزیز درخواست می شود تا تجربه خرید از شهر لوازم خانگی را در بخش نظرات با دیگر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

علت نارضایتی شدید برخی از مشتریان شهر لوازم خانگی

پس از انتشار اولین گزارش «ال کا ایران» در خصوص شهر لوازم خانگی و معرفی این مدیا مارکت ایرانی، مشتریان شهر لوازم خانگی نظرات خودرا با سایر مخاطبان ال کا ایران به اشتراک گذاشتند.

آنچه که در تصویر بالا مشاهده می کنید، بخشی از نظرات موجود در انتهای همین گزارش است که نشان می دهد به چه علت برخی از مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی، تجربه لذت بخشی از خرید در یک مدیا مارکت ایرانی را تجربه نکرده اند. همین نظرات باعث شد تا ال کا ایران به بررسی مشکلات مشتریان شهر لوازم خانگی بپردازد، به همین دلیل سری به اینستاگرام شهر لوازم خانگی زدیم.

اینستاگرام شهر لوازم خانگی و همان نارضایتی ها

نظرات اینستاگرام شهر لوازم خانگی

پس از مشاهده نظرات دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام شهر لوازم خانگی، ال کا ایران به عنوان اولین رسانه تخصصی اخبار لوازم خانگی در ایران وظیفه و رسالت خود می‌دانست تا مشکلات خریداران شهر لوازم خانگی را منعکس کند. بر همین اساس گزارش منصفانه ای از مشکلات این مدیا مارکت ایرانی با عنوان نارضایتی مشتریان شهر لوازم خانگی از خدمات این مدیامارکت ایرانی در ال کا ایران منتشر شد.

پس از انتشار این گزارش، انتظار می رفت مدیر روابط عموی شهر لوازم خانگی و یا مدیر مارکتینگ این مجموعه رفتار حرفه ای از خود نشان داده و جواب رسانه تخصصی حوزه خود را بدهد نه اینکه اقدام به پاک کردن بخش عمده ای از نظرات منفی مشتریان خود در صفحه اینستاگرام شهر لوازم خانگی کند!!!

تمامی این نظرات در صفحه اینستاگرام شهر لوازم خانگی حذف شده و این رفتار نشان از رو راست نبودن شهر لوازم خانگی با مشتریان خود دارد. این رفتار قطعا باعث خواهد شد تا مشتریان برای خرید از شهر لوازم خانگی تامل بیشتری کرده و احیانا تجدید نظر کنند. تمام محصولات موجود در شهر لوازم خانگی، در نمایندگی های فروش شرکت های تولید کننده وجود داشته و لازم نیست مشتریان از دورترین نقاط تهران به جاده مخصوص بیایند.

تفاوت قیمت برخی از کالاهای شهر لوازم خانگی با بازار و سایت های فروشگاهی

بر اساس اطلاعات و تصاویری که برخی از مشتریان شهر لوازم خانگی برای تحریریه ال کا ایران ارسال کرده اند، مشخص است که قیمت برخی از محصولات لوازم خانگی در شهر لوازم خانگی گرانتر از بازار و سایت های فروشگاهی است. آنطور که شهر لوازم خانگی چی ها می گویند قیمت کالاها در این مجموعه، قیمت مصوب است اما حتی اگر این ادعا صحت داشته باشد، این پرسش مطرح می شود که چرا باید از شهر لوازم خانگی خرید کرد.

در وضعیت اقتصادی فعلی حتی اگر کالایی 100 هزار تومان ارزان تر خریداری شود، مشتری خدارا شکر می کند. وای به حال اینکه قیمت برخی از کالاها در شهر لوازم خانگی نسبت به بازار، حدود یک میلیون تومان گران تر باشد.

به عنوان مثال آنطور که در عکس ارسالی از سوی مخاطبان ال کا ایران مشخص است، قیمت ماشین لباسشویی کندی مدل GVS-228TC3 در شهر لوازم خانگی 15 میلیون و 197 هزار 500 تومان اعلام شده است درحالی که قیمت همین محصول در سایت های فروشگاهی، بدون تخفیف عددی معادل 14 میلیون و 506 هزار تومان و با تخفیف، 13 میلیون و 980 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

گرانفروشی شهر لوازم خانگی

در تصویر دیگر ارسالی از سوی مخاطبان مشخص است که قیمت ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-KD1059W در شهر لوازم خانگی، 16 میلیون و 432 هزار و 200 تومان قیمت خورده که همین محصول در سایت های فروشگاهی معتبر ایرانی بدون تخفیف عددی معادل 15 میلیون و 950 هزار تومان و با تخفیف 15 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

گرانفروشی شهر لوازم خانگی

گرانفروشی شهر لوازم خانگی از دید مشتریان

بررسی این ادعا از نظرات مشتریان شهر لوازم خانگی آغاز شد، هرچند این فروشگاه لوازم خانگی از حذف نظرات مشتریان ابایی ندارد با این حال تحریریه ال کا ایران موفق شد پیش از حذف نظرات، به بخشی از آن دسترسی پیدا کند.

گرانفروشی شهر لوازم خانگی

شاهکار تکریم مشتری توسط شهر لوازم خانگی / بلاک کردن مشتری ناراضی از اینستاگرام

یکی از مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی در گفتگو با خبرنگار «ال کا ایران» عنوان کرد : پس از خرید کالا هرچه منتظر ماندیم، کالا در وقت مقرر به دست ما نرسید. چاره ای نداشتیم جز اینکه از طریق اینستاگرام شهر لوازم خانگی پیگیر کالا شویم.  اول متوجه شدیم که شهر لوازم خانگی نظرات مارا که از این مجموعه ناراضی بودیم، حذف کرده و در نهایت نیز مارا از اینستاگرام بلاک (مسدود سازی) کردند.

قانون پول گرفته شده پس داده نمی‌شود در شهر لوازم خانگی

یکی دیگر از عجایب خرید از شهر لوازم خانگی این است که اگر پولی را به شهر لوازم خانگی پرداخت کنید و از خرید کالا انصراف دهید، شهر لوازم خانگی پولتان را پس نمی دهد.

بر اساس گزارش یکی از مشتریان این فروشگاه بدعهد که برای خرید اقساطی ماشین لباسشویی به این شهر پر آشوب رفته بود، پس از پرداخت پیش پرداخت، خریدار به دلایلی از خرید کالا منصرف شد اما فروشنده شهر لوازم خانگی به وی گفت : بروید اندازه پولی که پرداخت کرده اید کالا بردارید، پولتان را پس نمی دهیم.

در همین رابطه بخوانید:

تخلف آشکار شهر لوازم خانگی زیر سایه بی نظارتی/ پول گرفته شده پس داده نمی شود

بر اساس قانون سازمان حمایت این رفتار شهر لوازم خانگی تخلف بوده و این گزارش به تایید اتحادیه لوازم خانگی تهران نیز رسیده است.

 

واکنش ها به تخلف شهر لوازم خانگی

اولین واکنش به تخلف شهر لوازم خانگی در خصوص عدم عودت پول مشتری، از سوی اتحادیه لوازم خانگی تهران بود. جواز کسب و کار این فروشگاه بدعهد را اتحادیه لوازم خانگی صادر کرده و در همین رابطه رئیس این اتحادیه بزرگ به ال کا ایران می گوید : شهر لوازم خانگی موظف به بازگرداندن پول مشتری بود و مشتریان ناراضی باید بدانند که می توانند از این فروشگاه به صورت قانونی به تعزیرات شکایت کنند.

آنچه که باید از شهر لوازم خانگی بدانید

پیش از معرفی رسمی این مجموعه، تبلیغات محیطی در سطح شهر تهران صورت گرفت که بر روی بیلبردهای آن یک جمله نوشته شده بود؛ سه قدم تا شهر جدید. کمی بعدتر مشخض شد که منظور از این جمله به کار رفته در بیلبردهای تبلیغاتی چه بود.

طی روزهای گذشته تبلیغات تلویزیونی این مرکز خرید در بهترین ساعات پخش برنامه های پر مخاطب تلویزیون، از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است و این امر نشان می دهد که مجموعه مذکور هزینه های هنگفتی را برای معرفی این کسب و کار پرداخت کرده است.

البته تبلیغات این فروشگاه معطوف به تبلیغات تلویزیونی نبوده و هزینه های خوبی برای آن در تبلیغات محیطی نیز صورت گرفته است. کافیست در هنگام تردد در سطح شهر تهران نگاهی به بیلبردها بیندازید تا متوجه شوید که این مجموعه بزرگ در بهترین نقاط شهر تهران، تبلیغات محیطی بسیار خوبی انجام داده است. تقریبا در تمامی اتوبان های پر تردد سطح شهر تهران نگاهتان به بیلبردهای تبلیغاتی شهر لوازم خانگی خواهد خورد که نشان می دهد بخش مارکتینگ فعالیت گسترده ای را در این حوزه انجام داده است.

به نظر می رسد به کمک این مجموعه دیگر نیازی به لیست فروشگاه های لوازم خانگی تهران نخواهید داشت چرا که اگر آنچه که نگارنده این گزارش به آن فکر می کند صحت داشته باشد، این مجموعه قرار است به نوعی لیست فروشگاه های لوازم خانگی تهران را در خود جای دهد.

شنیده ها حاکی از آن است که این فروشگاه متعلق به شهر فرش بوده و در راستای دسترسی راحت مشتریان به انواع برندهای لوازم خانگی و صرفه جویی در هزینه ها، راه اندازی شده است.

 

شهر لوازم خانگی در مسیر مدیا مارکت ؟

شهر لوازم خانگی

پدیده مدیا مارکت و یا فروشگاه زنجیره ای لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی طی سال های گذشته در کشورهایی اروپایی و یا در همسایگی ایران مانند ترکیه باب شده که به دنبال عرضه کالای متنوع و یکسان سازی قیمت ها هستند اما باید دید که شهر لوازم خانگی در مسیر مدیا مارکت قرار دارد؟

به طور کلی می توان گفت که مزیت هایی مانند آزادی انتخاب محصولات به دلیل تنوع بالا، صرفه جویی در هزینه و زمان، امکانات بسیار زیاد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، عرضه مستقیم محصولات از تولیدکنندگان، نظارت دائم، ارائه تخفیفات گسترده و شرایط اقساطی دلیل گسترش این فروشگاه‌ها در اکثر شهرهای جهان است اما آنچه که اهمیت بیشتری دارد آن است که فروشگاه هایی مانند شهر لوازم خانگی تا چه اندازه می توانند این اهداف را تحقق بخشند و مزیت های رقابتی نسبت به نمایندگی ها ایجاد کنند.

این فروشگاه مدعی شده که قیمت کالا در این فروشگاه منصفانه بوده و با ارائه شرایط اقساطی در تلاش است که در این اوضاع بازار و گرانی امکان خرید آسان تر را برای مشتریان فراهم سازد. اگر تصور کنیم که این فروشگاه در مسیر درستی قرار گرفته تا حدودی می توان از وفور کالای قاچاق در بازار جلوگیری کرد زیرا یکی از مزیت های این نوع مراکز عرضه مستقیم محصولات از تولیدکنندگان با قیمت واقعی است.

شرایط اقساطی شهر لوازم خانگی

اگر سال ۱۳۹۶ واردات لوازم خانگی

در تبلیغات این مرکز فروش بارها بر روی عرضه کالا با قیمت اقتصادی و ارائه شرایط اقساطی تاکید شده که این موضوع می تواند نسبت به سایر فروشگاه ها و نمایندگی ها مزیت رقابتی ایجاد کند. از طرفی در هزینه های حمل و نقل و زمان صرفه جویی می شود.

بسیاری از مشتریان در خصوص شرایط اقساطی شهر لوازم خانگی سوالاتی مطرح کرده بوده اند اگرچه اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما در سایت این هایپر مارکت آمده که مشتریان می توانند با اقساط 6، 12 و 24 ماهه کالای مورد نظر خود را تهیه کنند.

این فروشگاه مدعی شده که خرید اقساطی از شهر لوازم خانگی بسیار آسان بوده و در واقع این هایپر مارکت با هدف اقساط متنوع و آسان راه اندازی شده است.

قیمت در شهر لوازم خانگی

از شهر لوازم خانگی چه می دانیم؟ + ویدیو

قیمت در شهر لوازم خانگی یکی از موضوعاتی است که از جهت مشتریان بسیار حائز اهمیت است. معمولا یکی از دلایل خرید مشتریان از هایپر مارک ها و فروشگاه های مرکزی دسترسی به کالای ارزان است.

براساس اطلاعات منتشر شده در سایت این فروشگاه، یکی از مزیت های این مرکز نسبت به سایر فروشگاه ها پایین بودن قیمت در این فروشگاه است اگرچه برای اثبات این موضوع نیاز به زمان است.

بازار لوازم خانگی ایران شرایط ویژه ای دارد و با پدیده ای مانند وفور کالای تقلبی مواجه است اگرچه با مشکلاتی مانند گرانی و رکورد شدید نیز دست و پنجه نرم می کند. قدرت خرید مردم به شدت کاهش یافته و اکثر مردم به دنبال خرید کالای ارزان قیمت، اصل و دارای گارانتی هستند.

همان طور که می دانید در حال حاضر امکان خرید کالای خارجی وجود ندارد و باید سراغ برندهای ایرانی رفت. به نظر می رسد که این مرکز فروش با توجه به نیاز بازار، بر روی سه ویژگی مهم یعنی اصل بودن کالا، قیمت مناسب، تسهیل خرید و فراهم کردن شرایط اقساطی تمرکز کرده است.

این فروشگاه مدعی شده که با سه هدف تضمین اصالت کالا، تضمین پایین ترین قیمت‌ها و اقساط متنوع و آسان راه اندازی شده اما تا چه اندازه می توانند در مسیر تحقق آن گام بردارد از جمله سوالاتی است که نمی توان در حال حاضر پاسخ دقیقی به آن داد و باید منتظر ماند.

خرید اینترنتی از شهر لوازم خانگی

شهر لوازم خانگی

این هایپر مارکت یک فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نیست و در سایت این فروشگاه در مورد امکان خرید اینترنتی از شهر لوازم خانگی توضیح داده نشده است و برای خرید باید به فروشگاه حضوری آن واقع در تهرانسر مراجعه کنید اگرچه خدمات غیر حضوری مانند پرداخت یا پیگیری سفارش وجود دارد.

این فروشگاه در دو بخش کالاهای خانگی کوچک و بزرگ فعالیت می کند و محصولاتی مانند یخچال فریزر، تلویزیون، خردکن، هود، اسپلیت و … عرضه می کند و آن طور که اعلام کرده بزرگترین فروشگاه تخصصی لوازم خانگی از انواع برندهای داخلی در تهران است.

نشانی و آدرس شهر لوازم خانگی کجاست

از شهر لوازم خانگی چه می دانیم؟ + ویدیو

تبلیغات این مجموعه بزرگ را می توان در دسته بندی تبلیغات هدفمند و موثر قرار داد اما نقدهایی نیز به آن وارد است. از جمله اینکه در تبلیغات محیطی به شکل درستی از آدرس شهر لوازم خانگی گفته نشده است.

ال کا ایران به عنوان اولین رسانه تخصصی اخبار لوازم خانگی در ایران متعهد است که در حوزه لوازم خانگی اطلاع رسانی درستی انجام دهد تا مخاطبان صنعت لوازم خانگی در صورت نیاز، اطلاعات دقیق و درستی از مجموعه های مدنظر خود به دست بیاورند، از همین رو اگر شما نیز به دنبال آدرس این مرکز هستید باید بگوییم که نشانی این فروشگاه بعد از میدان آزادی رو به روی تهرانسر است.

همانطور که در ابتدای گزارش نیز آمده، اطلاعات به دست آمده توسط خبرنگار ال کا ایران نشان می دهد که این مجموعه متعلق به مجموعه بزرگ شهر فرش بوده و این هایپر مارکت رو به روی تهرانسر قرار دارد؛ درست در نزدیکی شهر فرش. به همین دلیل هم بود که در شعار تبلیغاتی این مجموعه از کلمه سه قدم مانده تا شهر جدید استفاده شده بود.

تلفن شهر لوازم خانگی

برای خرید و ارتباط با این فروشگاه می توانید وارد سایت آن شده و یا مرکز پاسخ گویی آن تماس بگیرید. شماره تلفن شهر لوازم خانگی 02148062 است که در صورتی که در مورد خرید اینترنتی از فروشگاه یا شرایط اقساطی سوال دارید می توانید با این شماره تماس گرفته و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سخن پایانی

فروشگاه های زنجیره ای با گسترش شهر نشینی و تغییر سبک و سیاق زندگی ایجاد شده اند که به دلیل پوشش اکثر برندها می تواند تا حد زیادی در هزینه و زمان صرفه جویی کنند و حتی کاهش ترافیک را به همراه داشته باشند اما انتظار می رود که این فروشگاه ها در داخل کشور  با الهام از فروشگاه هایی زنجیره ای مانند مدیا مارکت کالاهای با کیفیت را با قیمت مناسب تر در اختیار مشتریان قرار دهند و فضای خرید را برای مشتری دلچسب تر کنند.

قضاوت در مورد شهر لوازم خانگی زود است زیرا تا به این جای کار نتوانسته در حد و اندازه ی مدیا مارکت های خارجی ظاهر شود و باید منتظر ماند و دید که چه قدر می تواند این هدف را محقق کند.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

گرانفروشی شهر لوازم خانگی صحت دارد؟ + سند

بهنام وحیدی

تکذیب رپورتاژ آگهی شهر لوازم خانگی توسط وزارت صمت/ نجات برند با رپورتاژ آگهی به جای خدمات‌دهی؟!

بهنام وحیدی

سانسور نظرات مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی در صفحه اینستاگرام + ویدیو

بهنام وحیدی

31 دیدگاه

عقیل 02 اسفند 1400 at 9:25 ب.ظ

من به دلیل موقعیت شغلیم سفر زیاد به ترکیه میرم.دقیقا همین چیزی که گفتید هست و بازار ایران هم داره به سمت شبیه شدن به بازار ترکیه میره اما فرقش اینه که تو مدیامارکت ها کالای با کیفیت ترکی و اروپایی میبینید اما تو جاهایی مثل شهر لوازم خانگی همون کالاهای بی کیفیت چینی که به اسم تولید داخل به مردم میدن رو میفروشن

پاسخ
کارمند سابق شهر فرش 30 اردیبهشت 1401 at 6:29 ب.ظ

من در شهر فرش کار می کردم و متاسفانه به مردم فرش می فروختم. متاسفانه شهر فرش دو صورت و وجه داره یکی تبلیغات و صورتی که به مشتری نشون می دند و یکی از سمت شهر فرش و کارکنان.
متاسفانه فرشها اکثر ساخت کارخانه خود شهر فرش هست و بسیار بی کیفیت. علت تضمین قیمت که ادعا می شه همین هست. مثلاً برند اسپادانا و تافته
کیفیت هم افتضاح و بعد از مدتی رنگ فرشها آبرنگی و فرشها نخ کش می شوند.
منتهی با قوانین دیکتاتور گونه پرسنل را به بردگی می کشند. ساعتهای طولانی کار ؛ قوانین سختگیرانه؛ عدم رعایت حداقل حقوق انسانی پرسنل و سرکوب کوچکترین اعتراض با اخراج و تهدید یک رویه رایج شهر فرش هست.
شما با خرید از شهر فرش فقط یک نفر رو پولدارتر می کنید و بازار و مغازه های محلی خودتون رو که بسا قیمت و خدمات و کیفیت بهتری ارایه می کنه تعطیل می کنید. و به مجموعه جهت برده داری نوین از کارکنانش کمک می کنید.صاحب هر دو مجموعه یک نفر است و متاسفانه همان بلایی رو که در شهر سر بازار فرش و مصرف کننده فرش و پرسنل خودشان درآوردند رو در لوازم خانگی پیاده می کنند.
برای خرید بهتر خودتان و آینده کشورتان که به سمت لیبرالیسم و برده داری نرود از شهر فرش خرید نکنید.

پاسخ
سلیمانی 03 اسفند 1400 at 8:25 ق.ظ

درود، آیا در شهر لوازم خانگی لوستر هم دارند؟

پاسخ
شهر لوزم خانگی 16 اسفند 1400 at 10:26 ق.ظ

سلام وقت بخیر
خیر لوستر ندارد

پاسخ
مهدی 03 اسفند 1400 at 8:59 ب.ظ

برا شهر فرشه من که نمیرم ازشون خرید کنم.به نظرم خرید از نمایندگی ها بهتره

پاسخ
حسن اسلامی 20 اسفند 1400 at 11:05 ب.ظ

سلام ایا بدون پیش پرداخت هم اجناس میدن ممنون

پاسخ
مریم 06 اسفند 1400 at 9:58 ب.ظ

شمارو به خدا لوازم خانگی با کیفیت بیارید.نرید برندهایی مثل تکنولایو بیارید که با خریدش مردم بدبخت میشن.من خریدم و پولمو ریختم دور و حالا هم دستم به جایی بند نیست

پاسخ
سعید 16 اسفند 1400 at 10:30 ق.ظ

سلام وقت بخیر
در حال حاضر به خاطر ممنوعیت وارادات کالا ، فروشگاه های معتبر موظف هستند از کالاهای داخلی حمایت کنند.

پاسخ
حامد 07 فروردین 1401 at 2:55 ق.ظ

سلام وقت بخیر
در حال حاضر در شهر لوازم خانگی ،گوشی موبایل هم موجوده؟؟؟

پاسخ
مهدی 13 شهریور 1401 at 4:47 ب.ظ

سلام و درود اصلا تکنو لایو توی هیچ یک از شهر فرش ها نیست دروغ نگید دوما تکنو لایو تو بازار کم پیدا میشه اگه پیدا کردین سلام منم برسونید بهش چون کم تولید میکنند و با کیفیت برای همین نمیتونن بازار رو اشباع کنند

پاسخ
فرشته 22 اسفند 1400 at 9:41 ب.ظ

به قدری قیمت ها گرون بود که من واقعا گول تبلیغات رو خوردم و اینکه گفتن قیمت ها از تولید به مصرفه وقتی اومدم خونه همون خرد کنی که خرید از سایت با مبلغ ۶۷۰ هزار تومان بود که من از شهر لوازم خانگی خرید ۸۶۰ هزار تومن
واقعا افتضاحه و اصلا ارزش حتی یک بار رفتن رو هم نداره چه برسه به خرید کردن

پاسخ
نسرین 06 فروردین 1401 at 12:17 ب.ظ

من رفتم دیدم، به دردنخورترین محصولات و بی کیفیت ترین ایرانی های موجود تو بازار را اوردن اوونجا.منم تو ترکیه مدیا مارکت ها را دیدم اما اونا جنس های با کیفیت میارن نه مثل اینا

پاسخ
حامد 07 فروردین 1401 at 2:55 ق.ظ

سلام وقت بخیر
در حال حاضر در شهر لوازم خانگی ،گوشی موبایل هم موجوده؟؟؟

پاسخ
محسن 19 فروردین 1401 at 9:15 ب.ظ

همشون دروغ گو هستن گولشونو نخورید من خریدم پشیمونم

پاسخ
تررررررررر 19 فروردین 1401 at 9:17 ب.ظ

بدبخت چرا پاک کردی

پاسخ
فروهر 22 فروردین 1401 at 11:44 ب.ظ

جنس های بی کیفیت،برخورد متوسط، اطلاعات فروشندگان از مشخصات فنی افتضاح

پاسخ
علی 05 اردیبهشت 1401 at 10:38 ب.ظ

اصلا هم اینجوری که میگید نیست من مقایسه کردم بیرون هم همین قیمت بود

پاسخ
علی 12 اردیبهشت 1401 at 4:23 ب.ظ

سلام.یعنی هیچ کس از لوازم خانگی راضی نیست.انصاف داشته باشید.

پاسخ
کوروش هخامنش 29 آبان 1401 at 8:38 ب.ظ

بادوروداهورامزدابرشمااگرنظرمن راحذف کنیدباانتشارندهیددراینستاگرام وتلگرام ازشمابدگویی مینمایم.من میخواستم بابرادرهایم به شهرلوازم خانگی بیاییم برای خریدیخچال فریزر وتی وی وماشین لباسشویی وقتی نظرات مردم وال کا رادیدیم بسیارپشیمان شدیم ودیگربه شهرلوازم خانگیِ پوچ نمیآییم.ممنون ازنظرات مردم وال کا

پاسخ
آرین 19 اردیبهشت 1401 at 3:55 ب.ظ

زنگ میزنی موجودی بگیری میگن باید حضوری بیای.میگی قیمت بدین میگن باید حضوری بیای سایتشون هم که افتضاحه.
اقساطی هم که میده سود میکشه روش.اسما میگه ۱ درصد ولی اون یک درصد رو وی کر مانده میکشه که ماهانه ش بیشتر از ۲ درصد میشه.
قبمت ها هم گرونتر از سایت هاس.
دیگر خود دانید.

پاسخ
ن 20 اردیبهشت 1401 at 5:17 ب.ظ

از لحاظ پشیبانی و هماهنگی واقعا در حده صفره…قسمت فروش و انبار اصلا باهم هماهنگی ندارن.موقع ارسال هم خیلی اذیت میکنن..این اولین و آخرین باری بود که از شهر لوازم خانگی خرید میکنم.

پاسخ
مهر زمان 29 اردیبهشت 1401 at 2:51 ب.ظ

سلام، سرویس چوبی هم موجوده اینجا؟؟

پاسخ
کارمند سابق شهر فرش 30 اردیبهشت 1401 at 6:16 ب.ظ

من در شهر فرش کار می کردم و متاسفانه به مردم فرش می فروختم. متاسفانه شهر فرش دو صورت و وجه داره یکی تبلیغات و صورتی که به مشتری نشون می دند و یکی از سمت شهر فرش و کارکنان.
متاسفانه فرشها اکثر ساخت کارخانه خود شهر فرش هست و بسیار بی کیفیت. علت تضمین قیمت که ادعا می شه همین هست. مثلاً برند اسپادانا و تافته
کیفیت هم افتضاح و بعد از مدتی رنگ فرشها آبرنگی و فرشها نخ کش می شوند.
منتهی با قوانین دیکتاتور گونه پرسنل را به بردگی می کشند. ساعتهای طولانی کار ؛ قوانین سختگیرانه؛ عدم رعایت حداقل حقوق انسانی پرسنل و سرکوب کوچکترین اعتراض با اخراج و تهدید یک رویه رایج شهر فرش هست.
شما با خرید از شهر فرش فقط یک نفر رو پولدارتر می کنید و بازار و مغازه های محلی خودتون رو که بسا قیمت و خدمات و کیفیت بهتری ارایه می کنه تعطیل می کنید. و به مجموعه جهت برده داری نوین از کارکنانش کمک می کنید.
لطفا برای خرید بهتر خودتان و آینده کشورتان که به سمت لیبرالیسم و برده داری نرود از شهر فرش خرید نکنید

پاسخ
سمیه صادقیان 09 خرداد 1401 at 2:04 ب.ظ

به درد نخور

پاسخ
سارا 13 تیر 1401 at 6:32 ب.ظ

اصلا نخرید، دیر میارن، نصفه میارن میگن بقیه اش رو بیاید خودتون ببرید. افتضاح اند افتضاح

پاسخ
اعظم 13 تیر 1401 at 7:22 ب.ظ

تبلیغاتشون دروغه و اصلا اون چیزی که میگن نیست. قیمت ها بسیار بالاست.سمت شهر لوازم خانگی نرید

پاسخ
رضا 15 تیر 1401 at 9:21 ق.ظ

خیلی خیلی چرته. هرکی به هر کیه. هرکس یه قانونی میزاره. تحویلاشون. افتظاحه. پولتو نمیتونی پس بگیری. خیلی چرته

پاسخ
افشین 21 تیر 1401 at 11:32 ب.ظ

ارسال کالاهاشون افتضاح ۲۵ روزه خرید کردیم هنوز نفرستادن پاسخگو هم نیستن
بالای ۱۰ بار زنگ زدم فقط میگن پیگیری میکنیم
دروغ دروغ دروغ

پاسخ
فرشته 25 تیر 1401 at 0:51 ق.ظ

دقیقا همینه که گفتید همه نظرات منفی را پاک میکنند.ازشون خرید کنید بدبخت میشید چون نه پولتون را میدهند و نه کالا را به این راحتی ها تحویل می دهند

پاسخ
سنسی 31 تیر 1401 at 7:49 ب.ظ

عجب

پاسخ
مشتری 09 آبان 1401 at 8:48 ق.ظ

ما پارسال یک مدل فرش از یکی از برندها می خواستیم که خودشون با تاخیر زیاد بهمون می دادند ولی همون در شهر فرش موجود بود و خریداری کردیم و خیلی سریع،به موقع و مرتب برامون ارسال کردند.
اگر مدیریت شهر لوازم خانگی همونطوری منظم باشه،عجیبه که دیر و ناقص می فرستن!!

پاسخ

ارسال دیدگاه