کنسرت کلاسیک خیریه ال‌جی در جشنواره موسیقی Rheingau
اخبار لوازم خانگی

کنسرت کلاسیک خیریه ال‌جی در جشنواره موسیقی Rheingau

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ال‌جی الکترونیکس (LG) حمایت موفقیت‌آمیز خود را برای جشنواره موسیقی Rheingau 2022 که توسط ...

نفیسه رحیمی | 2 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ال‌جی الکترونیکس (LG) حمایت موفقیت‌آمیز خود را برای جشنواره موسیقی Rheingau 2022 که توسط برند پریمیوم این شرکت، LG SIGNATURE رهبری می‌شود، اعلام کرد.

بازگشت LG SIGNATURE به Rheingau برای دومین سال متوالی، حمایت دوستداران موسیقی کلاسیک در سراسر جهان را به همراه داشت که با تعهد دیرینه ال­جی برای هنر و فرهنگ طنین انداز شد. کنسرت خیریه این برند با حضور پیانیست کلاسیک مشهور جهان، Jan Lisiecki، پایانی باشکوه از مجموعه کنسرت­ها بوده است.

کنسرت کلاسیک خیریه ال‌جی در جشنواره موسیقی Rheingau

جشنواره موسیقی Rheingau امسال، که از 25 ژوئن تا 3 سپتامبر برگزار شد، شامل بیش از 100 کنسرت موسیقی سبک جاز و کلاسیک بود که در مکان‌های مختلف در منطقه زیبای Rheingau برگزار شد.

LG SIGNATURE مفتخر بود که سه کنسرت برجسته را در جشنواره موسیقی محبوب میزبانی کند، که مخاطبان را با استعدادهای عظیم پیانیست Jan Lisiecki، نوازنده ویولن Julia Fischer، و نوازنده فاگوت، Sophie Dervaux پذیرایی می‌کرد. این سه هنرمند تحسین شده، که هر کدام از اساتید به­نام هستند، تعهد LG SIGNATURE برای دستیابی به کمال را به مخاطبان ارائه کردند.

علاوه بر این سه اجرا، این برند میزبان یک کنسرت خیریه انحصاری با حضور Jan Lisiecki بود. تمام درآمد حاصل از این رویداد صرف کمک به هنرمندان – به ویژه نوازندگان جوان سبک کلاسیک – در سراسر اروپا شد.

Lisiecki با همراهی ارکستر نروژ، اجرای به یاد ماندنی را در مرکز همایش Kurhaus Wiesbaden اجرا کرد که شامل اجرای زیبای کنسرتو شماره 1 شوپن در E مینور Op. 11.  بوده است. شرکت‌کنندگان در کنسرت این فرصت را داشتند که در قرعه‌کشی با جوایزی از جمله محصولات ال‌جی شرکت کنند. این شب ویژه با دیدار و احوال‌پرسی با شخص Lisiecki به پایان رسید.

Lee Jeong-seok، رئیس مرکز بازاریابی جهانی ال‌جی الکترونیکس، می‌گوید: «به‌عنوان برندی که پیوسته متعهد به تلفیق هنر و فناوری با هم هستیم، به حمایت از رویدادهای فرهنگی مهم مانند جشنواره موسیقی Rheingau ادامه خواهیم داد. حمایت مجدد از جشنواره و همکاری با Jan Lisiecki، توانمندسازی و ارائه منابع مورد نیاز به هنرمندان شایسته و جوان برای ما باعث خوشحالی بود.»

در طول جشنواره موسیقی Rheingau 2022، LG SIGNATURE تعدادی از محصولات نوآورانه و جذاب خود را به نمایش گذاشت تا مخاطبان این رویداد بتوانند آن‌ها را مشاهده و تجربه کنند.

LG SIGNATURE با تعهد به فلسفه خود مبنی بر «هنر الهام‌بخش فناوری است و فناوری هنر را کامل می‌کند» به حمایت از هنر و فرهنگ‌ها در سراسر جهان ادامه خواهد داد. LG SIGNATURE در همین راستا با چندین مؤسسه مشهور جهانی از جمله ارکستر سلطنتی فیلارمونیک بریتانیا همکاری دارد.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟