لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
 رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

ممنوعیت واردات لوازم خانگی باید زمان‌بندی شده باشد

اگر سال ۱۳۹۶ واردات لوازم خانگی
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: حتماً اعمال ممنوعیت واردات لوازم خانگی باید زمان‌بندی شده و هدفمند باشد طوری که اهداف آن محقق شود.

مصطفی طاهری با اشاره به استمرار ممنوعیت واردات لوازم خانگی به کشور اظهار کرد: در حوزه تولیدات لوازم خانگی هم از نظر کمّی و هم از نظر کیفی رشد بدی نداریم و امروز دیگر بازارهای داخلی برای این تولیدات کوچک است و نیازمند حضور در بازارهای بزرگ‌تری از جمله کشوررهای روسیه و عراق و سایر کشورهای همسایه هستیم.

وی با بیان اینکه «اعتقاد زیادی به اعمال ممنوعیت واردات لوازم خانگی ندارم» تاکید کرد: حتماً اعمال ممنوعیت واردات لوازم خانگی باید زمان‌بندی شده و هدفمند باشد طوری که اهداف آن محقق شود. نباید رانت و اختیاراتی در تولید قرار دهیم که آسیب آن را به مردم وارد شود.

رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: تولید مانند بچه‌ای است که از وقتی متولد می‌شود نیاز به بزرگ کردن و حمایت دارد ولی به مرور با بزرگ شدن این بچه، حمایت‌ها باید کاهش شود و شرایط به گونه‌ای پیش برود که تولید از جامعه حمایت کند؛ اگر قرار باشد حمایت‌ها تا انتها همراه تولید باشد، همیشه بچه می‌ماند و دیگر نمی‌تواند هیچ وقت روی پای خود بایستد و رقابت کند./ایسنا

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

صدور مجوز ترخیص در صورت تایید منشا ارز کانتینر های لوازم خانگی

نفیسه رحیمی

ثبت سفارش لوازم خانگی بوش مربوط به قبل از ممنوعیت واردات است

بهنام وحیدی

خبر خوب سخنگوی دولت درباره کاهش قیمت لوازم خانگی ایرانی

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه