کیفیت و قیمت لوازم خانگی
اخبار لوازم خانگی

گلایه نماینده مجلس از کیفیت و قیمت لوازم خانگی

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، لطف‌اله سیاه کلی درباره گلایه‌های مردم درخصوص کیفیت و قیمت لوازم خانگی، گفت: از ...

یاسمن داودیان | 1 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، لطف‌اله سیاه کلی درباره گلایه‌های مردم درخصوص کیفیت و قیمت لوازم خانگی، گفت: از آنجاکه از صنعت خودروسازی بیش از ۳ دهه حمایت شده و امروزه چهارچرخ‌هایی با قیمت‌های بالا به مردم تحویل داده می‌شود و حتی مسئولان این حوزه معتقدند که این قیمت‌ها نیز کم هستند، تولیدکنندگان لوازم خانگی نیز از این بی‌نظمی سوءاستفاده کرده و قیمت‌ها را افزایش دادند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه صنعت لوازم خانگی مسیر خودروسازی را رفته، گفت: بازار لوازم خانگی چند سال پیش باثبات بود، اما امروز با بازار بی‌ثبات و قیمت‌های وحشتناک روبه‌رو هستیم که فردی نیز پاسخگو نیست.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با بیان اینکه صنعت لوازم خانگی نیز مسیر خودروسازی را رفته و مردم در خرید این محصولات گرفتار هستند، افزود: بازار لوازم خانگی چند سال پیش باثبات بود، اما امروز با بازار بی‌ثبات و قیمت‌های وحشتناک روبه‌رو هستیم که فردی نیز پاسخگو نیست؛ وزیر صمت چه می‌کند، وی دنبال رایزنی است یا در مجلس است یا در قم.

وی خطاب به وزیر صمت، گفت: به کار خود بچسبید، اگر عملکرد خوبی داشته باشید، شما را نگه می‌دارند. نیازی نیست که به در و دیوار بزنید تا شما را نگه دارند اگر عملکرد شما خوب نباشد، همه عالم را هم دور بزنید، برکنار می‌شوید.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه موضوع لوازم خانگی بدتر از خودرو شده است، ادامه داد: وزیر صمت باید برای وضعیت بازار خودرو و لوازم خانگی و افزایش تعرفه تلفن ثابت استیضاح شود./شهرآرا نیوز

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟